Największe wrażenie zrobiła na nim Angie Harmon, która wpadła mu w oko dzięki roli Abbie Carmichael w serialu "Prawo i bezprawie". Wentworth wyznał, że Angie jest najbliżej jego ideału kobiety : piękna, ale poza tym bardzo mądra. Opisał ją jako agresywną piękność , zawzięcie dążącą do celu i wyjątkowo gorącą. Went zapytany, czy aktorka wie, co o niej myśli, odpowiedział:
Nigdy nie spotkałem jej, a nawet gdyby tak się stało, nie wiedziałbym, co mówić. Po prostu nie mógłby powiedzieć jej, że jest piękną żyletą. Nie sądzę, by zabrzmiało to jak komplement, chociaż ja to za taki uważam.
Tak czy owak fanki Wentwortha mogą odetchnąć: Angie ma już męża i dwójkę dzieci, a sam aktor przyznał, że nie chce wiązać się z aktorkami.
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Vivienne Wiśniewska skończyła 18 lat. Tak świętowała córka lidera Ich Troje
Doda spotkała się z Nawrockim. Wiadomo, co udało jej się załatwić
Ostre starcie Dody i dziennikarki TVP. "Nie podoba mi się taka rozmowa"
Najpierw rozstał się z jedną piosenkarką, potem drugą. Lider Blue Cafe w końcu ożenił się z nauczycielką
Hakiel wspominał, że chciałby mieć kolejne dziecko. Serowska: Życie nie jest po to, żeby się urabiać po łokcie
Sensacyjne wieści w sprawie sukcesji w Polsacie. Do gry wraca była żona Solorza
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła
Jeffrey Epstein miał na oku Brada Pitta. Niebywałe, jakich informacji poszukiwał