Cała prawda o Tokio Hotel!

Tokio Hotel nie będzie już nagrywało piosenek po niemiecku? Czy to prawda, że Bill i Tom ciągle się kłócą? Chłopaki zrobią karierę za oceanem?

Członkowie zespołu Tokio Hotel już wielokrotnie słyszeli setki nieprawdziwych pogłosek na swój temat. Magazyn "Popcorn" sprawdził, które informację o Tokio Hotel są prawdziwe a które fałszywe. Jedna z plotek głosi, że Bill i Tom często się kłócą i w trakcie wyjazdów zespołu, unikają swojego towarzystwa.

Prawda jest taka, że Bill i Tom dobrze się rozumieją i nie dochodzi pomiędzy nimi do awantur. Osobne wyjazdy są uwarunkowane, ponieważ Bill jako piosenkarz częściej zostaje sam w studiu, podczas nagrywania angielskich wersji piosenek. Płyta Tokio Hotel "Room 4 8 3" osiągnęła duży sukces nie tylko w Niemczech, ale również w całej Europie. Spekulowano, że zespół chce zrobić wielką międzynarodową karierę i dlatego nie będzie już śpiewał po niemiecku. Jest to oczywiście bzdura, ponieważ nowa płyta zespołu będzie nagrana po niemiecku. Bill powiedział:

Planujemy równocześnie zrealizować międzynarodową wersję w ten sam dzień!

W wakacje niemieckie media donosiły, że Tokio Hotel podpisało w lipcu kontrakt płytowy z amerykańską wytwórnią. Ich piosenka "Monsoon" miała być promowana w telewizji przez parę miesięcy a w listopadzie grupa miała zagrać parę koncertów w USA. Tokio Hotel rzeczywiście było w lipcu w Stanach, ale chłopcy nie podpisali żadnej umowy. Decyzja na temat ich współpracy z amerykańską wytwórnią zostanie podjęta w ciągu najbliższych tygodni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.