Rihanna jest lesbijką?

Ostatnio pisaliśmy, że nowym chłopakiem Rihanny jest Shia LaBuioueaf - amerykański aktor, który wcielił sie w postać Sama Witwicky'ego w popularnych ostatnio "Transformersach". To już nieaktualne. I dobrze - odmiana jego imienia, jak i nazwiska, jest zdecydowanie ponad nasze siły. W dodatku teraz czarnowłosa gwiazda z Barbadosu spotyka się z... kobietą!

Gdy tylko w mediach pojawiły się informacje o związku piosenkarki z Shi... Shai... Sheie... z tym aktorem, oddziały dzielnych paparazzich zostały postawione w stan najwyższej gotowości. Polowanie na gwiazdę miało się zakończyć pełnym sukcesem przed hollywoodzkim klubem Avalon, gdzie, jak myśleli paparazzi, Rihanna bawi się ze swoim nowym narzeczonym.

Ku ich zdumieniu gwiazda opuściła klub w towarzystwie dziewczyny. Obydwie panie trzymały się za ręce i sprawiały wrażenie szczęśliwych.

Trzeba również dodać, że sama zainteresowana zaprzecza, jakoby łączyło ją jakiekolwiek głębsze uczucie z tym całym Shią LaBeoufem.

Ja i Shia jesteśmy po prostu przyjaciółmi, choć w gruncie rzeczy to słabo się znamy - przeczytaliśmy wypowiedź Rihanny na jednym z zagranicznym portali.

Przyjaciele, choć słabo się znają?! Dziwne tłumaczenie.

Widać po modzie na adoptowanie dzieci z egzotycznych krajów, a później kupowanie psów, w Hollywood nastała teraz moda na homoseksualizm. W każdym razie życzymy Rihannie powodzenia w nowym związku.

Więcej o: