Nie, nie snujcie domysłów o odmiennej orientacji seksualnej Rihanny. Powodem była zwykła ludzka ciekawość i pobudki czysto zawodowe. Jak powiedziała gwiazda:
Nie tak dawno poszłam z kilkoma przyjaciółmi do lokalu ze striptizem. Udałam się tam, ponieważ byłam bardzo zaciekawiona. Nie nauczyłam się żadnych ruchów tanecznych. Czytałam pewne scenariusze filmowe, więc musiałam pójść i zobaczyć, jak to jest.
Scenariusze filmowe? Czyżby Rihanna miała zagrać striptizerkę w nowym filmie? Męska część fanów piosenkarki pewnie marzy o zobaczeniu jej w tej roli.
Gwiazda zagrała już u boku znanej z "Heroes" Hayden Panettiere w filmie "Dziewczyny z drużyny 3", gdzie wcieliła się w bohaterkę o imieniu... Rihanna.