Najseksowniejsze gwiazdy z tatuażami

Gwiazdy kochają tatuaże. Jedni preferują drobne kwiatuszków i gwiazdki w mało widocznych miejscach, drudzy przypominają niemal chodzącą ścianę z graffiti. Niektórych tatuaż szpeci, innym dodaje uroku. Postanowiliśmy skupić się na tych ostatnich i zarazem wyjątkowo seksownych.

1. Angelina Jolie i Brad Pitt

Ilość tatuaży posiadanych przez Angie to tajemnica na miarę Strefy 51. Oficjalnie mówi się o 23, ale aktorka ciągle któreś z nich usuwa i dodaje nowe. Od indiańskich i chińskich symboli po łacińskie cytaty oraz smoki. Jeden tatuaż zrobiła sobie własnoręcznie w środku nocy w salonie w Szkocji.

bd

Brad przy żonie wypada marnie, bo pochwalić może się jedynie dwoma tatuażami. Na jego lewym przedramieniu widnieje sylwetka Ötzi, "człowieka lodu", a także niewielki tekst "Absurdites de l' existence". Brad to troskliwy tatuś: na plecach wytatuował sobie modlitwę w sanskrycie, która miała chronić jego adoptowanego synka Maddoxa (podobny tatuaż posiada także Angie na ramieniu).

2. Jessica Alba i Johnny Depp

Drobne i mało widoczne - taki styl preferuje Jessica, jak na prawdziwą damę przystało. Na karku posiada kwiatek i biedronkę (ten tatuaż ma także jej matka, ciotka i kuzynka - taki symbol rodzinny), na nadgarstku słowo "kwiat lotosu" w sanskrycie, a w dolnej części pleców uroczą kokardkę.

Johnny pod względem ilości tatuaży może stawać w szranki z prawdziwymi piratami. Podobnie jak Brad hołduje tematyce rodzinnej: wytatuował sobie imię matki Betty Sue oraz swoich dzieci, Lily-Rose i Jacka. Posiada także napis "Winona Forever" (teraz już nie "forever", bo miejsce Winony Ryder u jego boku zajęła Vanessa Paradis), głowę Indianina, 3 prostokąty, jaskółkę z napisem "Jack", trupią czaszkę i wiele innych.

Johny DeppJohny Depp bd

3. Eva Longoria i Orlando Bloom

Eva trzyma styl Jessici - małe jest piękne. Aktorka wytatuowała sobie niewielką gwiazdkę po wewnętrznej stronie lewego nadgarstka, celtycki krzyż i inny wzór u dołu pleców, a w miejscu intymnym inicjały swojego świeżo upieczonego męża, Tony'ego Parkera (tematyka rodzinna rządzi).

Podczas kręcenia "Władcy Pierścieni" Orlando zaproponował, by dziewięciu aktorów grających tzw. Drużynę Pierścienia (łącznie z nim) zrobiło sobie tatuaż z elfickim zapisem cyfry "9". Skusił się na to nawet 68-letni Ian Mckellen, który grał Gandalfa. Dziewiątka widnieje na prawym nadgarstku Orlando, a na brzuchu aktor posiada symbol słońca.

Johny Deppbd

4. Gisele Bundchen i Justin Timberlake

Supermodelka zrobiła sobie mały tatuaż poniżej linii bikini. Podobnie jak Eva ma gwiazdkę na nadgarstku oraz półksiężyc i gwiazdy po wewnętrznej stronie prawej kostki. Gwiazdy tatuują sobie gwiazdy - swój do swego ciągnie. Kiedyś na rzecz sesji zdjęciowej miała wykonany fikcyjny tatuaż na całym ciele, dzięki któremu wyglądała niemal jak członkini yakuzy.

Justin wytatuował sobie inicjały na kostkach. Dla odmiany nie matki ani żony z dziećmi (z prostej przyczyny - tych drugich nie posiada), a swoje własne. Dodatkowo ma tatuaże na łydkach, krzyż na lewym ramieniu oraz wielki wizerunek anioła z napisem "Guardian" na plecach. Podobnie jak Gisele dorobił się kilku tymczasowych tatuaży na potrzeby filmu "Alpha Dog".

embed

5. David i Victoria Beckham

Kolejne wytatuowane małżeństwo. Obydwoje hołdują tematyce prorodzinnej, minister Giertych pewnie by ich pochwalił. Victoria posiada pięć gwiazdek u dołu pleców (każda z nich symbolizuje jednego członka jej rodziny) i inicjały męża na lewym nadgarstku. U góry pleców wzdłuż linii kręgosłupa biegnie hebrajski cytat "Należę do mojego ukochanego, mój ukochany należy do mnie" z Starego Testamentu. David ma identyczny napis na ręce. Wytatuował sobie także imiona swoich trzech synów, imię żony w języku hindi, anioła na plecach i wiele innych.

6. Doda i Radosław Majdan

Oczywiście nie mogło zabraknąć tu polskich akcentów. Doda swoją miłość do piłkarza postanowiła potwierdzić niegramatycznym napisem "Kochać Radek" w języku hebrajskim na ręce. Jednak teraz już "nie kochać" - pozbyła się owego tatuażu w 2 godziny, wymieniając go na hinduskie słowa, które podobno mają strzec piosenkarkę przed złem. Dodatkowo na plecach posiada skrzydła, a na podbrzuszu tatuaż z inicjałami Radzia (którego nie chciała pokazać w całości podczas pamiętnego show Kuby Wojewódzkiego).

Radek w dowód wielkiej miłości do Dody też poszedł pod igłę i wytatuował sobie jej roznegliżowany portret na lewym przedramieniu. "Ucieszyłam się bardzo, widząc swoją twarz na ramieniu ukochanego mężczyzny. Tym bardziej, że nie jest to błyskotka, którą można za chwilę ściągnąć." - cieszyła się wtedy piosenkarka. Dawny ukochany udowodnił, że jednak można. Szast-prast i usunął tatuaż z Dodą w tym samym salonie, w którym go zrobił. Posiada również wytatuowany znak Pogoni Szczecin na sercu oraz 5 innych ozdób na skórze.

7. Beyonce Knowles i Milo Ventimiglia

Beyonce w tatuażach jest bardzo oszczędna. Ma jedynie wizerunek modlącego się anioła u góry lewego uda, który uwidacznia się czasem spod skąpych kreacji piosenkarki.

Johny Deppbd

Milo posiada na prawym bicepsie drugi najbardziej popularny motyw po inicjałach rodzinki - gwiazdę. Na lewym ramieniu zrobił sobie tatuaż z liter "S.L.R.S." oraz jeszcze jeden na nodze. Natomiast wszystkie wzory na jego skórze, które mogliśmy podziwiać w teledysku Fergie "Big Girls Don't Cry", to fake (ku uldze wielu fanek).

8. Pamela Anderson i Ricky Martin

Nie wypada zapomnieć w naszym małym rankingu o legendzie "Słonecznego patrolu". Pamela wytatuowała sobie drut kolczasty wokół lewego ramienia, słowo "Mommy" na palcu (tak mówiła na swojego ukochanego Tommy'ego), mały obrazek na kostce, znaki plemienne wzdłuż kręgosłupa i wiele innych.

Ricky, jak na prawdziwego faceta przystało, posiada tatuaż z nagą pięknością na lewym bicepsie (jak Majdan, tylko trochę wyżej) oraz różę i serce w pobliżu lewej pachwiny.

9. Megan Fox i Evan McGregor

"Druga Angelina Jolie" uwielbia tatuaże na równi z pierwowzorem. Ciągle dodaje sobie nowe i usuwa stare, by wygospodarować miejsce na kolejne. Ma portret Marilyn Monroe na prawym przedramieniu, księżyc i rozgwiazdę na kostce, napis "We will all laugh at gilded butterflies" na barku, " There once was a little girl who never knew love until a boy broke her HEART" na lewym boku oraz imię narzeczonego Briana na podbrzuszu. Wielu uważa, że jej tatuaże są zbyt wielkie i nadają Megan niekobiecy wygląd, jednak aktorka twierdzi, że jest z nich bardzo dumna.

Evan to kolejny osobnik wyrażający w tatuażu swoje przywiązanie do rodzinnego ogniska. Na prawym ramieniu ma serce i sztylet, w które wkomponowane są imiona córek (Clara i Esther) oraz żony Eve.

Johny Deppbd

10. Rihanna i Lenny Kravitz

Wielu manifestuje w tatuażach swoją miłość do najbliższych osób, a Rihanna do muzyki. Na jej kostce znajduje się klucz wiolinowy i nuta szesnastka. Za uchem ma wytatuowany swój znak zodiaku, Ryby. Natomiast po wewnętrznej stronie lewej małżowiny usznej znajduje się mała gwiazda (miejsce oryginalne, symbol już nie).

Lenny nie raz poszedł pod igłę twórców tatuaży, więc może pochwalić się całkiem pokaźną kolekcją. Na lewym ramieniu ma wielkiego smoka, na prawym krzyż, a na reszcie ciała jeszcze wiele innych znaków.

Miejsce honorowe: Wentworth Miller

Nie mogliśmy pominąć tu najbardziej seksownego przystojniaka z tatuażami, nawet jeśli nie są prawdziwe. Dlatego przyznajemy mu miejsce honorowe. Należy się ono Wentowi choćby za cierpliwość, gdyż nałożenie tatuaży na jego skórę podczas kręcenia "Skazanego na śmierć" zajmowało około 4-5 godzin.

Więcej o: