Victoria Beckham szanuje blogowiczów

Victoria Beckham potrafi nas zaskoczyć. Nie chodzi już nawet o wielkie umiejętności w rzucaniu piłeczką, a o jej kolejne wypowiedzi i zachowanie. Przy okazji kręcenia swojego reality show spotkała się z amerykańskim królem plotek, Perezem Hiltonem, a później powiedziała parę słów o miłości do Davida Beckhama.

Spotkanie z Perezem Hiltonem to prawdziwy przełom w historii plotkarstwa, blogowania i plotkarskiego blogowania. Jeszcze jakiś czas temu nieznany nikomu Mario Armando Lavandeira Jr. założył stronę z plotkami, na której pisał pod pseudonimem Perez Hilton. Jego komentarze były ostre i niepozbawione humoru, dzięki czemu szybko zyskał popularność. Nie tylko wśród czytelników, ale i opisywanych gwiazd. Sam stał się sławą, o której zaczęły pisać inne serwisy. Wiadomo było, że przyjaźni się z Paris Hilton, a teraz do grona jego znajomych dołączyła Victoria Beckham.

Victoria Beckham i Perez Hilton (East News)

Widać więc, że warto pisać blogi i warto plotkować, bo wtedy spotkanie z Victorią Beckham może być tylko kwestią czasu. Ale przestańmy już zazdrościć Perezowi, a zacznijmy żałować, że nie jesteśmy Davidem Beckhamem. Victoria bowiem powiedziała:

Nie poradziłabym sobie bez miłości. Wolałabym mieszkać w zwykłym bloku z Davidem, niż w Pałacu Buckingham bez niego. Jedyna rzecz, której naprawdę pragnę, to być z nim cały czas.

My pamiętamy, że David też kiedyś powiedział o Victorii coś miłego:

Kochałbym Victorię nawet, gdyby pracowała w Tesco.

Praca w Tesco? Zwykły blok? Ewidentnie Beckhamów ciągnie do Polski. Zapraszamy.

Więcej o: