Jolanta Pieńkowska wyszła za miliardera!

Cichy ślub Pieńkowskiej w cieniu głośnego ślubu Cichopków.

Jolancie Pieńkowskiej i biznesmenowi Leszkowi Czarneckiemu udało się wziąć ślub z daleka od kamer i blasku fleszy. W dzisiejszych czasach to wielki sukces, biorąc pod uwagę fakt, że Jola jest znaną dziennikarką. Ślub pary odbył się we Francji, a wesele w warszawskiej restauracji. Młoda para miała ciszę i spokój, ponieważ większość fotoreporterów była w Zakopanem na ślubie Cichopków albo na festiwalu w Gdyni. Wesele Pieńkowskiej i miliardera Czarneckiego nie było huczne. Para zaprosiła raptem 60 gości główne ze świata biznesu.

To najbardziej elegancka restauracja francuska w Warszawie. Nie mogę nic powiedzieć, bo obiecałem. My wydaliśmy tylko przyjęcie, nie wnikając, z jakiej to okazji i kogo mamy gościć - mówi "Faktowi" właściciel restauracji.

Jak dowiedział się "Fakt" koszt całego wesela wyniósł około 50 tysięcy złotych. Jola miała na sobie kreacje z olbrzymim kwiatem na dekolcie, którą zaprojektował dla niej Maciej Zień. Majątek męża Joli szacowany jest na 6,4 mld złotych! Według miesięcznika Forbes Czarnecki jest najbogatszym Polakiem! Jola złapała niezłą partię...

Możesz codziennie dostawać gorące newsy prosto na Twoją skrzynkę, a przy okazji wygrać fajną książkę - w newsletterze Plotka w każdy piątek pytanie konkursowe ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.