Grażyna Szapołowska jest wściekła!

Grażyna Szapołowska jest już po raz trzeci w strefie zagrożenia w "Jak oni śpiewają". Nie tak wybitna aktorka wyobrażała sobie, swój udział w show Polsatu. Miały być laury i pochwały, a jest krytyka i słabe poparcie u widzów! Szapołowska zaczyna chyba żałować, że wzięła udział w rozrywkowym programie, w którym największe szanse na wygraną mają gwiazdki najpopularniejszych seriali.

Grażyna Szapołowska śpiewa znakomicie, ma na swoim koncie wiele ról w filmach, a jednak przegrywa w starciu z Anetą Zając, która fałszuje i gra od lat w jednym serialu. Grażyna Szapołowska była w sobotę zaniepokojona tym, że jest znów zagrożona. Szapołowska w trakcie nagrania starała się nie pokazywać swojej złości, ale za kulisami pokazała już na co ją stać, gdy jest rozgniewana.

Szapołowska chodziła z naburmuszoną miną i długo nie chciała pozować do zdjęć. Po kilku fotkach gwiazda, szybko się przebrała i uciekła przed dziennikarzami, którzy mieli do niej parę pytań. Aktorka nie ma szans w starciu z serialowymi gwiazdami, bo to one są teraz obiektami masowej wyobraźni. Przykre to, ale prawdziwe.

Więcej o: