Ola Kwaśniewska zostawiła narzeczonego?

Wypadek jakiemu uległ Wojtek Szuchnicki, przekreślił jego marzenia o starcie na Olimpiadzie w Pekinie. Florecista porusza się o kulach i jest załamany, bo najbliższy rok zamiast na planszy, spędzi na rehabilitacjach. A gdzie jest Ola Kwaśniewska ? Wojtek twierdzi, że sam już nie pamięta kiedy Ola była u niego w Gdańsku!

Po wypadku Wojtka, Ola przeprowadziła się do Gdańska i opiekowała się ukochanym . Jak twierdziła jej agentka, Ola prała, sprzątała i gotowała. Szybko jednak jej się to znudziło, bo jak informuje tygodnik "Gwiazdy" Kwaśniewska wróciła do Warszawy. Oczywiście wtedy gruchnęła plotka, że para nie jest już razem. Ola pytana przez dziennikarzy o to, czy ich związek przeżywa kryzys, odpowiada: "wszystko jest OK". A co o tym sądzi Wojtek? Dla niego wcale nie jest OK.

Rzeczywiście, sam już nie pamiętam, kiedy widziałem się z Olą... Ale niedługo znów będziemy się widzieć! Może nawet pomieszkamy razem z miesiąc. Teraz nie za bardzo możemy się spotykać, bo jestem unieruchomiony. Patrząc z boku, może wyglądać, że mamy kryzys - powiedział Suchnicki w rozmowie z "Gwiazdami". 

Kwaśniewska broni się twierdząc, że nie są przecież małżeństwem. Ola przekonuje, że na święta została w Warszawie, ponieważ jej tata wyjechał za granicę i nie chciała zostawić mamy samej. Olu mama poradzi sobie bez Ciebie, zajmij się swoim przystojnym facetem, bo inaczej Wojtek znajdzie sobie inną!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.