Doda naprawdę ma 156 IQ

Trzy lata temu jeden z dzienników napisał, że Doda ma ponadprzeciętną inteligencję i należy do stowarzyszenia Mensa Polska. Wtedy mało kto wierzył, że jest to prawda, ale Doda przekonywała w wywiadach, że rzeczywiście ma aż 156 IQ. Onet dotarł do dokumentu, który potwierdza słowa piosenkarki!

W 2004 roku wschodząca gwiazda polskiej muzyki - Dorota Rabczewska wzięła udział w teście na inteligencję. Przez wiele miesięcy prasa rozpisywała się o znakomitym wyniku Dody oraz o jej spotkaniach z innymi członkami stowarzyszenia najinteligentniejszych Polaków. Onet dotarł do specjalnego dokumentu, które wydało Stowarzyszenie.

Mensa Polska zaświadcza, że: Pani Dorota Rabczewska, ur. 15.02.1984 r., uzyskała wynik testu inteligencji 156 IQ w skali Cattela, którą to wartość uzyskuje 1 proc. populacji. Wynik ten kwalifikuje do wstąpienia do Stowarzyszenia Mensa Polska.

Gdy czytaliśmy ten dokument, przypomniały nam się słowa Mary McCarthy, która powiedziała, że kobiety są inteligentniejsze od mężczyzn, ale najwięcej rozumu muszą zużywać na to, by ukryć ten fakt.

Więcej o: