Małaszyński jest piękny i ma wielkie serce

Paweł Małaszyński jest przystojny, utalentowany i ma naprawdę wielkie serce! Aktor oddał kalendarz ze swoimi zdjęciami na aukcję internetową i w ten sposób wspomógł swoją koleżankę po fachu, która ma problemy zdrowotne.

Autorkami wyjątkowego kalendarza ze zdjęciami aktora są dziewczyny, które założyły fan club Małaszyńskiego . Dziewczyny przez parę miesięcy chodziły za Pawłem krok w krok. Fanki robiły mu zdjęcia w teatrze i na planach filmowych.

W rozmowie z "Faktem" aktor opowiedział o inicjatywie swoich fanek.

Któregoś dnia zaproponowały, że chcą zrobić coś fajnego. I zaproponowały ten kalendarz. To ich własna, ciężka praca. Włożyły w nią całe swoje serce.

Gdy dziewczyny wybrały już 12 zdjęć, postanowiły oddać kalendarz na jedną z licytacji internetowych. Po wielu konsultacjach wybrały Fundację im. Darii Trafankowskiej . Jak donosi "Fakt" stronę internetową na której odbyła się licytacja odwiedziło pięć tysięcy osób. Zwycięzca licytacji zapłacił za kalendarz 455 złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na rehabilitację młodej aktorki , która uległa poważnemu wypadkowi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.