Miss Polonia droższa od Miss Polski

Dziewczyny jak chcecie startować w konkursie na "miskę", zdecydowanie bardziej polecamy Wam Miss Polonię" niż Miss Polski. Powód? Większa kasa do wygrania! Na zdjęciu zadowolona, bo bogatsza, Miss Polonia Barbara Tatara.

Za wnikliwą analizę obu konkursów piękności możemy podziękować "Super Ekspressowi". Gazeta podliczyła nagrody jakie można w nich zgarnąć. Okazuje się, że jak już paradować w bikini przez całym krajem, to tylko w Miss Polonia. Liczby mówią same za siebie!

Okazuje się, że Miss Polonia jest więcej warta od Miss Polski. Barbara Tatara z Łodzi została Miss Polonia 2007. Wraz z tym tytułem dostała nagrody warte ok 85 tysięcy złotych. To o ponad 37 tys. więcej niż wartość nagród Miss Polski 2007 Karoliny Zakrzewskiej z Zielonej Góry. Ona w konkursie zarobiła ok. 48 tys. zł. Dziewczyny dostały samochody, biżuterię i wstęp na prestiżowe konkursy piękności na świecie.

Barbara Tatara będzie reprezentować nasz kraj na Miss Universe w maju w przyszłym roku w Wietnamie. A Karolina Zakrzewska będzie pretendować do tytułu Miss World w grudniu tego roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.