Przemysław Saleta - ocenia pośladki gwiazd

Przemysław Saleta - światowy mistrz kickboksingu, model, redaktor naczelny magazynu dla panów "Gentlemen", tancerz na lodzie , teraz zdobył specjalizację w kolejnej dziedzinie - kobiecych pup. Na łamach "Faktu" bokser dokonuje profesjonalnej oceny pośladków rodzimych gwiazd. Wygrała - co nas nie dziwi - Doda. Słabe noty za to dostała pupa Kasi Cichopek.

Kryteria oceny pośladków jurora Przemka Salety są jasne.

Damskie pośladki powinny być krągłe, gładkie i sterczące. Trudno jest mi powiedzieć, jakie najbardziej mi się podobają, ale doskonale wiem, jakich nie lubię: rozlazłych czy obwisłych. Odstające pupy są fajne, ale pod warunkiem, że nie wyglądają karykaturalnie, jak np. w amerykańskich teledyskach.

Surowy sędzia, jak ocenia więc pupy naszych gwiazd?

Justyna Steczkowska

fakt 2 sierpnia 2007

Są zgrabne, niezwykle kształtne, ponętne... Wielu panów z pewnością oceni je jako idealne i nie znajdzie niczego, co można by im zarzucić. Jeśli miałbym być bardzo surowym sędzią, mógłbym im zarzucić, że są zbyt płaskie.

Tatiana Okupnik

fakt 2 sierpnia 2007

Odstająca pupa Tatiany trochę przypomina pośladki Afroamerykanek, jest niezwykle seksowna. Takie pośladki wyglądają niezwykle ponętnie w tańcu. A Tatiana wie, jak się poruszać z wdziękiem i eksponować swoją zgrabna pupę. Umie też ją podkreślać obcisłymi strojami, budząc zaciekawienie kobiecymi kształtami.

Kasia Cichopek

fakt 2 sierpnia 2007

Jej pośladki są ewidentnie nie w formie. Ale nic straconego. Istnieje przecież wiele ćwiczeń, które potrafią pięknie uformować pupę. Dlatego Kasi przydałoby się trochę potrenować, a poprawa będzie.

Doda

fakt 2 sierpnia 2007

Zdecydowanie najzgrabniejsza pupa w polskim showbiznesie. Kształtna z natury, a do tego ślicznie wyrzeźbiona przez sport, który piosenkarka, jak wiadomo, uprawia od dzieciństwa. Trudno o lepszy dowód na to, że sport, ruch i ćwiczenia fizyczne mogą przysłużyć się damskiej urodzie. Kiedy się ma takie zgrabne pośladki, można, a nawet trzeba eksponować je na estradzie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.