"Tylko miłość" - nowy serial w Polsacie

Dwie piękne kobiety rywalizują o młodego, przystojnego wdowca - to oś akcji nowego serialu Polsatu pod wiele mówiącym tytułem "Tylko miłość". A tej miłości - również widzów do serialu - mają sprzyjać atrakcyjni aktorzy. Dlatego w serialu zagra nasza ulubiona tancerko-aktorka Edyta Herbuś.

MACIEJ NABRDALIK/SE/Eastnews

Cała historia "Tylko miłość" kręci się wokół tego faceta - Rafała Roznera zagra go Bartek Świderski (kiedyś przyjaciel "Magdy M." - stąd niektórzy uważają, że "Tylko..." będzie nową odmianą "Magdy M.). Bogaty architekt stracił żonę w wypadku samochodowym. Od czasu tragedii zajmuje się kilkuletnią córką Lusią, na kobiety nie ma czasu. Do czasu... aż poznaje młodą, przebojową Sylwię , która jest prawdziwym "psem na facetów".

W tej roli zobaczymy Urszulę Grabowską . jola lipka/Eastnews

I wszystko skończyłoby się szybko i happy endem - a jak wiadomo tak być nie może - gdyby na drodze Rafała nie pojawiła się Maja . Ta nauczycielka angielskiego jest przeciwieństwem Sylwii - to kobieta wrażliwa, delikatna i szybko zyskuje zaufanie córki Rafała. Zagra ją Małgorzata Kożuchowska . Aktorka zrezygnowała z "M jak miłość" , żeby zagrać w nowym serialu (dlatego niektórzy mówią, że "Tylko..." będzie przypominać "M jak...").

agencja gazeta fot. bartosz bobkowski

My z niecierpliwością oczekujemy występu Edyty Herbuś . Edyta zagra opiekunkę Lusi. Ha, gdyby to od nas zależało, to ona zdobyłaby serce Rafała. Fajne buty.

polsat

Serial zagości w naszych telewizorach we wrześniu.

Więcej o: