Nie do wiary, w jakich buciorach Roxie Węgiel wybrała się na drogę krzyżową. Boli od patrzenia

Roksana Węgiel wzięła udział w widowisku zorganizowanym przez telewizję Polsat "Pasja. Misterium Męki Pańskiej" prosto z Kalwarii Zebrzydowskiej. Zobaczcie, jak wyglądała.

Kolejne święta wielkanocne przed nami. Dla osób wierzących uważane są za najważniejsze. W tych dniach uczestniczą oni w wyjątkowych mszach i nabożeństwach. Telewizja Polsat także postanowiła zapewnić swoim widzom duchowe przeżycie. Produkcja zaprosiła grono gwiazd do projektu "Pasja. Misterium Męki Pańskiej", który zostanie wyemitowany w Wielki Piątek o godz. 20:00. Wśród osób, które zaśpiewają pieśni pasyjne, znalazła się Roksana Węgiel

Zobacz wideo Młoda gwiazda głośno mówi o swojej wierze

Roksana Węgiel na drodze krzyżowej. Spójrzcie na jej buciory

Roksana Węgiel obecnie jest gwiazdą Polsatu. Możemy oglądać ją w show "Taniec z gwiazdami". Teraz przyjęła propozycję udziału w nowym projekcie, czyli wspomnianej drodze krzyżowej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Oprócz niej zaśpiewają m.in. Kamil Bednarek i Justyna Steczkowska. Zdjęcia z planu nagrań trafiły do sieci, a my możemy zobaczyć, jak wyglądała 19-latka.

Na pierwszy rzut oka prezentowała się elegancko i nienagannie. Postawiła na stylizację w odcieniach szarości. Wybrała ciepły sweter i szerokie spodnie, całość dopełnił wełniany płaszcz. Ale to, co zwraca uwagę, to obuwie. Roxie wybrała buciory na grubej platformie w czarnym kolorze. Nie wyglądają na zbyt wygodne i jak pomyślimy, że Węgiel musiała w nich spędzić wiele godzin, to aż nas boli. Tak samo uważają internauci, którzy zauważyli, że w takim modelu chyba nie szło się za wygodnie i że raczej nie był to najlepszy wybór na taką okoliczność. Zdjęcia Roksany Węgiel znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Roksana Węgiel jest wierząca. Wiara ma dla niej ogromne znaczenie

Roxie głośno mówi o tym, że wiara jest dla niej bardzo ważna. Pochodzi z religijnej rodziny, a wszelkie zasady i wartości wynikające z przekonań mają dla młodej wokalistki szczególne znaczenie. Stara się uczestniczyć w mszy, często się modli. - Jak czuję potrzebę, to idę do kościoła. To nie jest jakiś przymus, że co niedzielę chodzę, tylko po prostu chcę tam chodzić. Naprawdę można trafić na fajną mszę, na fajne kazanie - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla portalu o2.

Podkreśliła też, że do kościoła nie chodzi dla księży, a dla Boga. - Ja tak naprawdę, wyznając moje wartości, nie wstydzę się tego i szczerze mogę powiedzieć, że wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu- tłumaczyła w rozmowie z Pomponikiem. Przy okazji nagrań wydarzenia Polsatu podkreśliła, że "nie wyobraża sobie celebrowania Świąt Wielkiej Nocy bez czynnego udziału w ich obchodach", a jej ulubioną pieśnią jest Psalm 146 wielbiący Jezusa Chrystusa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.