"Zbuntowany anioł". Jak zmieniły się gwiazdy serialu? Dla niektórych czas stanął w miejscu

Od pierwszej emisji "Zbuntowanego anioła" minęły ponad dwie dekady. Mimo to gwiazdy telenoweli do dziś mają wierne grono fanów. Sprawdziliśmy, jak dziś wygląda Ivo, Milagros, Gloria i zła do szpiku kości Andrea.

"Zbuntowany anioł" po raz pierwszy w Polsce zagościł na ekranie w 2000 roku. Wtedy losy uroczej i zadziornej Milagros (Natalia Oreiro), która pracowała jako służąca rodziny Di Carlo śledziły miliony Polaków. Po latach argentyńska telenowela była wielokrotnie powtarzana i za każdym razem przyciągała przed ekrany wierną widownię. Sprawdzamy, jak dziś wyglądają jej gwiazdy.

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

Natalia Oreiro - Milagros

Natalia Oreiro wcielała się w główną bohaterkę "Zbuntowanego anioła". Jej postać pracując u bogatej rodziny, szybko zakochała się w jednym z jej członków. Ta rola przyniosła Natalii największą rozpoznawalność. W 2023 roku skończyła 46 lat. Aktorka jest mamą syna Merlina, który ma dziś 11 lat. W 2021 roku Natalia Oreiro odebrała rosyjskie obywatelstwo z rąk Władimira Putina. Jednak po inwazji Rosji na Ukrainę się go wyrzekła. 

Natalia Oreiro kiedyś i dziśNatalia Oreiro kiedyś i dziś Fot. instagram.com/nataliaoreirosoy / youtube.com/*@zbuntowanyanio6311

Facundo Arana - Ivo

Gdy wszedł na plan "Zbuntowanego anioła" Facundo Arana miał 26 lat. Grany przez niego Ivo, który był rozpieszczonym synem bogacza, szybko zdobył serce swojej służącej. Choć byli z dwóch różnych światów, finalnie udało im się mimo wielu przeciwności losów być razem. W marcu 2023 roku aktor skończył 51 lat. Ciągle nie pozbył się swoich długich włosów.

Facundo Arana kiedyś i dziśFacundo Arana kiedyś i dziś Fot. instagram.com/facundoaranatagle / youtube.com/@zbuntowanyanio6311

Mariana Arias - Andrea

Anrea, którą grała Mariana Arias, była największą rywalką Milagros. Knuła intrygi i by Ivo był wpatrzony tylko w nią, była gotowa do wszystkiego. Dziś nie gra już w telenowelach. Od kilku lat zajmuje się dziennikarstwem. Prowadzi programy telewizyjne i radiowe oraz bardzo angażuje się w sprawy społeczne. Ma też linię perfum i okularów. Niedawno skończyła 57 lat. 

Mariana Arias kiedyś i dziśMariana Arias kiedyś i dziś Fot. instagram.com/mariaanaarias / youtube.com/telefe

Gabriela Sari - Gloria

Gabriela Sari w "Zbuntowanym aniele" miała przyjemność odgrywać najlepszą przyjaciółkę Milagros - Glorię, która wskoczyłaby za nią w ogień. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, trzeba przyznać, że czas jest dla niej łaskawy. Aktorka wygląda niemal identycznie, jak za czasów pracy nad "Zbuntowanym aniołem". Wiele zdjęć ze "Zbuntowanego anioła" znajdziecie w galerii u góry strony.

Gabriela Sari kiedyś i dziśGabriela Sari kiedyś i dziś Fot. instagram.com/gabrielasari / youtube.com/@telefe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.