Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik na Wieniawę i Rozbickiego na plaży ostrzy kły. Był na wyciągnięcie ręki! [DUŻO ZDJĘĆ]

Nie znasz dnia ani godziny, gdy błogie chwile z ukochanym na plaży w Sopocie przerwie ci... dzik. Ostatnio przekonała się o tym Julia Wieniawa. "Takie rzeczy tylko w Polsce" - stwierdziła.

"Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły, kto spotyka na plaży dzika, ten z niej zaraz szybko zmyka" - można by zaśpiewać, parafrazując słowa słynnej piosenki z "Akademii Pana Kleksa", patrząc na to, co ostatnio spotkało na randce Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego. Gdy para relaksując się po Polsat SuperHit Festiwal, grała w najlepsze nad brzegiem morza w badmintona, ich spokój zakłócił nagle niebezpieczny zwierz. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa o sesjach w bieliźnie. "To jest wręcz zaszczyt"

Dzik zachwycony spotkaniem z Wieniawą i Rozbickim

Dzięki temu, że dzik zgubił drogę do domu, dostąpił zaszczytu przyjrzenia się bliżej aktorskiej parze. Na szczęście nie przejawiał objawów agresji. Był oswojony i wyglądał na bardzo zaciekawionego, że poznał niespodziewanie znaną Julią Wieniawę i Nikodema Rozbickiego. W końcu nie na co dzień spotyka się w Sopocie takich popularnych gości. Stanął jak wryty i przez chwilę przyglądał się aktorom z nie mniejszym zaciekawieniem, niż oni jemu. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki z dzikiemJulia Wieniawa i Nikodem Rozbicki z dzikiem Fot. Plotek Exclusive

Pamiątkowy filmik ze spotkania Wieniawy i Rozbickiego z dzikiem

Spotkanie z dzikim zwierzęciem rozbawiło Wieniawę. Nie pozwoliła mu jednak obserwować przerwanej rozgrywki badmintona. Razem z ukochanym postanowiła dać nieproszonemu towarzyszowi trochę prywatności i przestrzeni. Gdy zobaczyli, że dzik nie śpieszy się z powrotem do lasu, by nie nadużywać gościnności w jego zagarniętym kawałku plaży, zebrali swoje manatki i poszli na miasto. Aktorka po wszystkim wyglądała na trochę niepocieszoną, ale Nikodem stanął na wysokości zadania i szeptał jej coś do ucha, by poprawić jej humor. Aby tego było mało, w pewnym momencie obdarzył ją nawet całuskiem.

Aktorka nie mogła jednak zapomnieć o zobaczeniu z bliska dzika, bo pokazała na TikToku wideo z tego niecodziennego wydarzenia. "Takie rzeczy tylko w Polsce" - napisała do załączonego filmikuDużo zdjęć z ich spotkania pierwszego stopnia, zobaczycie w naszej galerii na górze strony. 

Julia Wieniawa i Nikodem RozbickiJulia Wieniawa i Nikodem Rozbicki Fot. Plotek Exclusive

W Sopocie wrócili do wspólnego pozowania

Julia Wieniawa nie musi ukrywać się już z Nikodem Rozbickim. Po tym gdy zakochani ogłosili w walentynki rozstanie, plotkowano, że para nie zakończyła swojej znajomości. Widywani byli regularnie w swoim towarzystwie, ale milczeli jak zaklęci w temacie statusu związku. Dopiero na festiwalu Polsatu w Sopocie, na którym pozowali razem na ściance, Wieniawa uchyliła rąbka tajemnicy i potwierdziła, że jest dziewczyną Nikodema. Była jednak dość powściągliwa w rozwijaniu wątku, ale zasugerowała, że ich wcześniejsze rozstanie było tylko na potrzeby rozgłosu. "Lubimy robić zamieszanie po prostu" - przyznała na początku w jednej z rozmów. "Jesteśmy razem. To są nasze sprawy, ale jest dobrze" - ucięła aktorka.

Więcej o: