"Sylwester Marzeń z Dwójką". Gwiazdy na konferencji TVP. Kto się pojawił?

"Sylwester z Dwójką". 18 grudnia odbyła się konferencja związana z organizacją tegorocznej imprezy sylwestrowej TVP. Na spotkaniu pojawiły się gwiazdy zaproszone do wystąpienia podczas koncertu.

"Sylwester z dwójką" nadal stoi pod znakiem zapytania, ale nie przeszkodziło to urządzić konferencji na temat tego wydarzenia. Choć w czwartek ogłoszono narodową kwarantannę, która przewiduje szczególne obostrzenia w sylwestrową noc, TVP na razie planów oficjalnie nie zmienia.

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan miała zostać prezenterką śniadaniówki! Co sądzi o roszadach w TVP?

"Sylwester Marzeń z Dwójką". Konferencja

W piątek, 18 grudnia 2020 roku odbyła się konferencja związana z organizacją tegorocznej imprezy sylwestrowej w ostródzkim amfiteatrze, która ma zostać wyemitowana w Telewizji Polskiej. Dotychczas potwierdzony został jedynie fakt, że w TVP panuje atmosfera niepewności, a Jacek Kurski nie jest zadowolony z decyzji ministra zdrowia. 

Jacek Kurski jest zaskoczony decyzją ministra zdrowia. Był bardzo zadowolony, że uda mu się zorganizować sylwestra w Ostródzie. Budowa sceny nie została wstrzymana, ale na korytarzach TVP panuje chaos i niewykluczone, że impreza zostanie przeniesiona do budynku Telewizji Polskiej na Woronicza - dowiedzieliśmy się od naszego informatora.

Nie zabrakło gwiazd, które mają wystąpić podczas sylwestrowej imprezy, ta zaś, wedle ostatnich informacji, przekazywanych przez samą TVP, naprawdę będzie się odbywać w Ostródzie:

Sylwester Marzeń z Dwójką zostanie zorganizowany w trosce o zdrowie artystów i organizatorów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
W trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale też wytchnienie i przekazać pozytywną energię. Zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej, zabawy przed telewizorami z TVP2 #naŻYWO prosto z Amfiteatru w Ostródzie - napisano w poście na Facebooku.

"Sylwester Marzeń z Dwójką". Kto pojawił się na konferencji?

Wśród zaproszonych pojawiła się Roksana Węgiel, Cleo, Zenon Martyniuk, zespół Milano, Marcin Miller oraz Radosław Liszewski. Konferencję poprowadziły Izabella Krzan i Ida Nowakowska. Wydarzenie nie odbyłoby się jednak bez Jacka Kurskiego.

Zaproszeni artyści usadzeni zostali na białych kanapach. Jedną z nich dzieliły Roxie i Cleo, które wspólnie się fotografowały i z uśmiechami na twarzach komentowały między sobą przebieg konferencji. Co ciekawe, obie wokalistki miały na sobie kreacje w podobnym stylu, a to sprawiło, że wyglądały niemal jak siostry.

Na nieco mniej zadowolonych wyglądali królowie polskiej sceny disco polo - Marcin Miller i Zenon Martyniuk. Trudno jednak powiedzieć, czy ich miny były wynikiem decyzji podjętych podczas konferencji czy jednak tego, że musieli usiąść obok siebie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.