Edyta Pazura opowiedziała, jak spędza czas z dziećmi. Już od jakiegoś czasu organizuje im "dzienne planery"

Edyta Pazura spędza czas z dziećmi w domu. Jak organizuje im czas? Opowiedziała o wszystkim na Instagramie.

Edyta Pazura poszła w ślady swoich popularnych koleżanek i promuje akcję "zostań w domu". Celebrytka razem z mężem uszanowała zalecenia lekarzy oraz rządu i odizolowała się z rodziną od reszty społeczeństwa w mieszkaniu. W domu Pazurów nie ma jednak czasu na nudę. Żona popularnego aktora opowiedziała w sieci, jak organizuje dzieciom każdy dzień. Uczą się w ten sposób odpowiedzialności. 

Zobacz wideo

Edyta Pazura pokazała, jak organizuje czas dzieciom

Wielu rodziców głowi się zapewne, jak zagospodarować czas małym dzieciom. Maluchów zaczną w końcu nudzić gry komputerowe czy bajki w telewizji. Ten sam problem przez długi czas miała matka trójki dzieci, Edyta Pazura. 

Jak obecnie, skutecznie i w prosty sposób zorganizować czas i naukę dzieci? Postanowiłam podzielić się z Wami moim najnowszym patentem, który wykorzystuje w swoim domu od kilku lat.


Celebrytka postanowiła polecić fanom swój patent, o którym dokładnie opowiedziała. 

Ja na przykład przed początkiem każdego tygodniu przygotowuję dla moich dzieci planery dzienne na każdy dzień tygodnia. W zależności od przesłanych zadań szkolnych, planujemy opracowanie przedmiotu szkolnego albo rozrywki. W ten sposób wspólnie z dziećmi tworzymy przejrzysty i prosty rozkład dnia. Dzieci uczą się zaplanować swój czas i samodzielnie realizować kolejne zadania, a ja zyskuję kilka dodatkowych chwil dla siebie! Zobaczcie, jakie to proste! Plener dostępny na blogu.

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na post Pazury. 

Chyba będę musiała sobie to wydrukować. Oczywiście nie dla mnie, a dla mojego męża i dzieci, gdyż wracam do pracy i przyda się rozpiska zajęć.
Moje życie teraz nabierze sensu. Serio, w końcu może ogarnę ten mój bałagan życiowy. Ciągle miałam chaos. Dziękuje za inspiracje.
Tak, to jest to! Teraz będę mogła to kontrolować, dziękuję.

Cóż, może warto skorzystać z rad Edyty? Zanim jednak to zrobicie, zobaczcie, jak czas w domu spędzają inne gwiazdy

CW