Jeff Bezos od lat jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Majątek przedsiębiorcy wyceniany jest na 225 miliardów dolarów. Właściciel Amazonu w 1993 roku ożenił się z MacKenzie Scott Tuttle. Ostatecznie małżeństwo nie przetrwało i rozwiedli się w 2019 roku. Małżonka przejęła wówczas połowę majątku Bezosa, stając się na moment najbogatszą kobietą na świecie. Biznesmen jest obecnie w związku z Lauren Sánchez, która przez lata pracowała w telewizji Fox. Była prowadzącą programów "Good Day LA" oraz "Extra". Okazuje się, że zakochani już niedługo powiedzą sobie "tak"!
W maju 2023 roku doszło do zaręczyn pary. Wówczas na imprezie obecni byli m.in. Bill Gates, Leonardo DiCaprio, a także królowa Jordanii Rania Al Abdullah. Lauren Sanchez otrzymała od ukochanego pierścionek warty ok. 2,5 mln dolarów (ok. dziesięciu milionów złotych). Do dziś wielokrotnie w mediach pojawiała się informacja, że para cały czas planuje ślub. Wielu wieściło, że miliarder nie zdecyduje się na małżeństwo z byłą dziennikarką. Jak wynika z informacji podanych przez portal Page Six, w końcu dojdzie do ceremonii. Serwisowi udało się ustalić, że zakochani wybrali już miejsce oraz datę ślubu. Na dodatek zaczęli już wysyłać zaproszenia. Okazuje się, że do wielkiego wydarzenia ma dojść w czerwcu tego roku w Wenecji. Narzeczeni mają powiedzieć sobie "tak" na jachcie Bezosa wartym 500 milionów dolarów (to niemalże dwa miliardy złotych). Według portalu ślub będzie jednym z najdroższych wydarzeń w ostatnich latach, a na ceremonii pojawić się ma plejada gwiazd.
Miliarder nawiązał relację z Lauren Sánchez w 2018 roku, choć w kuluarach mówi się, że możliwe, iż poznali się już dwa lata wcześniej. Wówczas Bezos nadal był mężem MacKenzie. Nie tylko on był w związku małżeńskim. Jego obecna ukochana była żoną Patricka Whitesella. Biznesmen i dziennikarka ogłosili, że są razem, gdy Bezos formalizował rozwód. Bezos z byłą małżonką doczekał się czwórki dzieci. Prezenterka ma trójkę dzieci z powszednich związków.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Reporter TVN24 pyta o konstytucję, a posłanka PiS... Nie do wiary, co odpowiedziała
Pazurowie mają luksusowy dom na Wilanowie. Tak wielkiego narożnika jeszcze nie widzieliście
Opozda usłyszała wyrok. Jej adwokat zabrał głos. "Czuje się osobą pokrzywdzoną, a nie odwrotnie"
Znów burza w Polsacie. Solorz stracił kolejne stanowisko
Natalia Szroeder już tak nie wygląda. Wokalistka zaskoczyła fanów. "Ostre cięcie"
Afera po finale "Top Model". Agencja modelingowa wydała mocne oświadczenie. Jest reakcja Michała Kota
Afera wokół wyborów Miss Universe 2025. Widzowie grzmią. "Oszustwo"
Magiczny azyl Szcześniaka. Artysta pokazał, jak wygląda jego domek na wsi. To tu urządza prywatki
Były Schreiber zdradził powody rozstania. Padły nazwiska. "To był ten jeden most za daleko"