Plotki o romansie królowej Letizii. Pojawiło się jej prywatne zdjęcie. Rzecznik rodziny królewskiej zabrał głos

Były szwagier królowej Letizii twierdzi, że miał z nią romans, kiedy była już żoną króla Filipa VI. Opublikował w sieci "dowody".

Hiszpańska królowa Letizia to jedna z najbardziej rozpoznawalnych głów koronowanych. Choć nie dorównuje sławą księżnej Kate, media chętnie opisują jej perfekcyjne stylizacje. Monarchini od lat stroni od skandali. Możliwe, że tym razem nie uda się jednak uniknąć afery. Wszystko za sprawą byłego szwagra królowej, który ujawnił szokujące informacje.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Szokujące plotki o romansie królowej Letizii. Rzecznik rodziny królewskiej zabrał głos

Hiszpańską rodziną królewską wstrząsnęły ostatnio zdumiewające doniesienia. Jaime Del Burgo, były mąż siostry królowej Letizii twierdzi, że zanim się ożenił, miał romans z monarchinią. Mężczyzna, ujawniając szokujące informacje, stara się wypromować książkę "Letizia i ja", w której opowiedział o swoich relacjach ze szwagierką. 53-latek utrzymuje, że jego romantyczny związek z Letizią nie zakończył się nawet po jej ślubie z królem Filipem VI. Jako potwierdzenie rewelacji Jaime Del Burgo zdecydował się ujawnić "dowód" romansu. Na platformie X (dawniej Twitter) opublikował selfie, które królowa zrobiła sobie w okresie ciąży i miała mu rzekomo wysłać. Na zdjęciu monarchini owinięta jest czarnym szalem, który jak twierdzi 53-latek, należał do niego. Były szwagier królowej przytoczył też treść wiadomości, jaką rzekomo otrzymał wówczas od kochanki.

Kochanie. Noszę twój szal. To tak, jakbym czuła cię przy sobie. Dba o mnie, chroni mnie. Odliczam godziny do chwili, kiedy znów się spotkamy. Kocham cię - miała napisać Letizia.

Królowa LetiziaKrólowa Letizia X/ Jaime Del Burgo

Internauci nie wierzą w rewelacje Del Burgo. Rodzina królewska odniosła się do plotek

Użytkownicy X nie uwierzyli w wersję Del Burgo twierdząc, że zdjęcie o niczym nie świadczy, a przepisana wiadomość może być wytworem wyobraźni szwagra królowej. 53-latek usunął już swój profil na platformie. Autor książki "Letizia i ja", dziennikarz Jaime Peñafiel wspomina, że królowa Hiszpanii była wielką miłością Del Burgo, dodaje jednak, że relacja zakończyła się, kiedy Letizia poznała króla (wówczas księcia) Filipa. Poproszony o zabranie głosu w sprawie rzecznik rodziny królewskiej udzielił lakonicznej odpowiedzi. "Nie będziemy komentować tych doniesień" - powiedział w rozmowie z Daily Mail.

Więcej o:
Copyright © Agora SA