Nie żyje tiktokerka. W sieci często plotkowała o gwiazdach

Nie żyje Kyle Marisa Roth. O śmierci kontrowersyjnej tiktokerki poinformowali członkowie jej rodziny.

Kyle Marisa Roth zdobyła popularność na TikToku publikując nagrania z plotkami o gwiazdach. O jej śmierci poinformowała siostra, Lindsay Roth. Tiktokerka miała 36 lat. Okoliczności śmierci influencerki nie są jeszcze znane. 

Zobacz wideo Taksówkarz zirytował Annę Seniuk. Trzasnęła drzwiami

Zmarła kontrowersyjna tiktokerka. Przyczyny śmierci nie zostały ujawnione

Członkowie rodziny Kyle Marisy Roth wiadomość o jej śmierci przekazali w mediach społecznościowych w poniedziałek 15 kwietnia. Lindsay Roth wyjawiła, że jej siostra zmarła "w zeszłym tygodniu" i rodzina wciąż nie wie, co dokładnie się stało. "Jako rodzina wciąż zastanawiamy się i decydujemy, jak właściwie uczcić i uhonorować jej życie. Wiem, że poruszyła wielu ludzi swoim humorem, inteligencją, urodą, plotkarstwem, atletyzmem i nie tylko - miała tak wiele talentów" - napisała Lindsay Roth pod zdjęciem zmarłej siostry na Instagramie. "Bardzo mi szkoda tych, którzy właśnie teraz dowiadują się o tej stracie" - dodała

 

Matka zmarłej tiktokerki: Kyle kochała i żyła żarliwie

Głos w sprawie śmierci influencerki zabrała także jej matka, Jacquie Cohen Roth. W serwie Linkedin opublikowała wpis na temat zmarłej córki. "Moja córka Kyle zmarła. Dotknęła części waszego życia osobiście, a część poprzez swoją działalność na innej platformie. Kyle kochała i żyła żarliwie. Teraz nic nie ma sensu, a więcej zrozumiemy w ciągu najbliższych kilku dni" - napisała Jacquie Cohen Roth. 

Kyle Marisa Roth zgromadziła na TikToku blisko 200 tysięcy obserwatorów. Informacja o jej śmierci poruszyła internautów. Dali temu wyraz w komentarzach. Głos zabrała także gwiazda filmu "Nieoszlifowane diamenty", aktorka Julia Fox. "Wiem, że nigdy nie spotkałam Kyle w prawdziwym życiu, ale naprawdę czułam, jakbym ją znała. Jestem zdruzgotana i płaczę, odkąd ta wiadomość wyciekła na TikTok. Naprawdę mam nadzieję, że nie cierpiała i mam nadzieję, że wiedziała, jak bardzo wpłynęła na nasze życie. Była promykiem słońca i będzie mi jej bardzo brakować" - napisała Julia Fox. Swój komentarz zostawiła także żona Bunnie Xo, żona gwiazdora country Jelly Roll. "Jest mi bardzo smutno" - napisała. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.