Żona Bruce'a Willisa w osobistym wyznaniu. Tym razem nie chodzi o męża

Emma Heming udostępniła w mediach społecznościowych uroczy klip z mamą. Przy okazji podzieliła się z obserwatorami ważną sentencją.

Bruce Willis to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Znany z serii filmów "Szklana pułapka" czy "Szósty zmysł" gwiazdor obecnie przeżywa trudny czas. Dwa lata temu media obiegła informacja o zakończeniu przez niego kariery. Wówczas wyjawiono, że po latach zdiagnozowano u aktora poważną chorobę. W niełatwych chwilach nieodzownym wsparciem jest dla niego żona Emma Heming, która obdarza go opieką, a także co jakiś czas informuje fanów o stanie jego zdrowia. Ostatnio na jej profilu pojawił się jednak post o nieco innym charakterze. Żona Bruce’a Willisa podzieliła się uroczymi chwilami w towarzystwie ukochanej mamy. 

Zobacz wideo Bruce Willis zaskoczony przez rodzinę! Aktor świętował 68. urodziny

Żona Bruce’a Willisa pochwaliła się chwilami u boku mamy. "Nigdy nie zawodzi"

Emma Heming prowadzi aktywną działalność w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi ponad 940 tys. obserwujących. Celebrytka chętnie uchyla rąbka tajemnicy i co jakiś czas raczy fanów momentami z życia codziennego. Jakiś czas temu pochwaliła się wyjściem z mamą Zoriną Heming. Na udostępnionej relacji mogliśmy zobaczyć, że panie wybrały się na kolację do urokliwej restauracji. Zorina uśmiechała się, gdy Emma skierowała kamerę w jej stronę, a w tle leciała melodia relaksacyjna. Do filmiku żona Bruce’a Willisa dodała również krótki podpis. "Znajdź czas na zabawę z mamą w Benihanie. To naprawdę nigdy nie zawodzi" - napisała. Wygląda na to, że Emma Heming potrzebowała na chwilę oderwać się od niełatwej rzeczywistości. 

Bruce Willis zmaga się z nieuleczalną chorobą 

W lutym ubiegłego roku u Bruce’a Willisa zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe, które wiąże się z m.in. zaburzeniami mowy, ale nie tylko. Jest to choroba neurologiczna i nieuleczalna. Wiadomość o niepokojącym stanie zdrowia aktora załamało rodzinę oraz fanów popularnego gwiazdora. Warto dodać, że mężczyzna pozostaje pod stałą kontrolą lekarzy, a na co dzień zajmuje się nim również żona. ZOBACZ TEŻ: Wzruszające zdjęcie Bruce'a Willisa z córką. Świętowali jej 12. urodziny.

 
Który film z Bruce'em Willisem lubisz najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.