Żona Bruce'a Willisa nagrała, jak spędza czas z córkami. Schorowanego aktora zabrakło

Emma Heming zabrała córki na wypad w góry. Jak można wywnioskować z filmiku, który zamieściła na Instagramie, Bruce'a Willisa nie było z nimi - zapewne ze względu na pogarszający się stan zdrowia.

W 2022 roku media obiegła niezwykle smutna informacja - Bruce Willis zakończył karierę ze względu na problemy zdrowotne. Początkowo podawano, że aktor cierpi na zaburzenia mowy. Z biegiem czasu okazało się jednak, że Willis choruje na demencję, która cały czas postępuje. Opiekę nad nim sprawuje żona Emma Heming. Ukochana aktora, mimo że nie ukrywa, iż jest jej bardzo trudno, stara się odnajdować radość w codziennych czynnościach i znajdować czas dla siebie.

Zobacz wideo Bliscy Bruce'a Willisa świętują jego urodziny

Emma Heming odpoczywa z córkami w górach

Emma Heming i Bruce Willis doczekali się dwóch córek - 11-letniej dziś Mabel i 13-letniej Evelyn. 20 lutego żona aktora wrzuciła na Instagram filmik, na którym można podejrzeć, jak spędza czas z dziećmi. Heming dodała nagranie z ośnieżonego górskiego stoku. Dziewczynki ubrane są w zimowe kombinezony, kaski, gogle i zjeżdżają w dół na ślizgaczach. Heming nie ujawniła, gdzie dokładnie wybrały się na śnieżną eskapadę, jednak serwis hellomagazine.com podejrzewa, że żona aktora zabrała córki do miasteczka Hailey w stanie Idaho. Bruce Willis kupił tam posiadłość jeszcze za czasów małżeństwa z Demi Moore.

 

To nie pierwszy raz gdy Emma Heming dzieli się w mediach społecznościowych tym, jak radzi sobie z trudną codziennością, która wywołana jest postępującą chorobą jej męża. W sierpniu ubiegłego roku żona Bruce'a Willisa zdobyła się na szczere wyznanie i przyznała, że choć z pozoru może wydawać się, że świetnie sobie radzi, rzeczywistość jest zupełnie inna. - Wiem, że wygląda to tak, jakbym się tu świetnie bawiła. Codziennie podejmuję decyzję, aby żyć najlepiej, jak potrafię. Robię to dla siebie, dla naszych dzieci i dla Bruce'a, który nie chciałby, abym przechodziła przez życie w jakikolwiek inny sposób. Nie chcę, żeby to zostało źle odebrane, że wszystko jest w porządku. Bo nie czuję się dobrze - mówiła w instagramowym nagraniu.

Choroba Bruce'a Willisa postępuje

Wyjazd w góry z chorującym Bruce'em Willisem jest z pewnością trudny dla jego rodziny, ale bliscy starają się spędzić z nim jak najwięcej czasu w domu. Rodzinne nagrania także można podejrzeć w mediach społecznościowych. Niestety, z medialnych doniesień wynika, że stan aktora znacznie się pogarsza. "Bruce ma dobre i złe dni, ale w ciągu ostatnich dwóch miesięcy jest o wiele więcej tych złych niż dobrych - przekazało anonimowe źródło "US Weekly" w grudniu ubiegłego roku. "To doświadczenie choroby jeszcze bardziej zbliżyło do siebie całą rodzinę. Nikt nie wie, ile czasu zostało Bruce'owi, więc chłoną każdą chwilę, którą z nim mają" - dodał informator.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.