Joan Collins niedługo kończy 91 lat. Alexis z "Dynastii" ma partnera młodszego o 33 lata. To jej piąty mąż

Joan Collins zasłynęła rolą Alexis w kultowym serialu "Dynastia". Aktorka niedługo obchodzi 91. urodziny. Co u niej słychać? Jest w szczęśliwym małżeństwie i właśnie zaangażowała się w nowy projekt zawodowy.

"Dynastia" to kultowy serial lat 80., który przyciągał przed telewizory miliony widzów. W rolę jednej z głównych bohaterek wcieliła się Joan Collins, która zagrała w serialu czarny charakter - Alexis Carrington Colby. Alexis nienawidziła swojego byłego męża Blake'a Carringtona i jego nowej żony. Grana przez Collins bohaterka robiła wszystko, aby w każdy możliwy sposób uprzykrzyć im życie i w ostateczności zniszczyć łączącą ich relację. Za rolę Alexis Joan Collins otrzymała w 1983 roku Złoty Glob, a teksty wypowiadane w serialu przez jej serialową bohaterkę na zawsze przeszły do historii. - Poczucie winy to coś, czego nigdy nie odczuwam. To emocja zarezerwowana dla ludzi słabych - mawiała wyrachowana Alexis. Joan Collins 23 maja skończy 91 lat. Aktorka nadal jest aktywna zawodowo i chętnie udziela się w mediach. Co u niej słychać? Aktualne zdjęcia gwiazdy znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz wideo "Dynastia", czyli serial seriali, w którym miało być wszystko na bogato [Popkultura Extra]

Joan Collins wkrótce kończy 91 lat. Aktorka właśnie zaangażowała się w kolejny projekt

Joan Collins karierę zaczynała jako modelka, ale szybko zdecydowała się spróbować swoich sił na dużym ekranie. Zadebiutowała w latach 50. w filmie "Lady Godiva znów cwałuje". Na swoim koncie ma takie filmy jak m.in. "Imperium mrówek", czy "Wieczny blask gwiazd". Prasa swego czasu rozpisywała się o jej romansach z takimi gwiazdami, jak Paul Newman czy Marlon Brando. Sama Joan Collins aż pięć razy stawała na ślubnym kobiercu. Po raz ostatni w 2002 roku. Największą popularność w całej karierze przyniosła jej rola Alexis w "Dynastii". Co ciekawe, tę propozycję odrzuciły wcześniej Shirley MacLaine i Sophia Loren. Joan Collins mimo zbliżających się 91. urodzin nie zwalnia tempa i nadal jest aktywna zawodowo. Aktorka właśnie ogłosiła, że pojawi się w serialu z gatunku "true crime" (seriale dokumentalne o zbrodniach - przyp. red.), gdzie wcieli się w morderczynię. Collins często uczestniczy w spotkaniach towarzyskich i imprezach branżowych, podczas których nie odmawia sobie okazyjnej lampki wina. W rozmowie z "The Sun" Collins wyznała, jakich zasad trzyma się podczas wieczornych wyjść.

Piję tylko w towarzystwie i zawsze między kieliszkami wina sięgam po szklankę wody. To mój sekret - podkreśliła Collins.

Joan Collins w 'Dynastii'Joan Collins w 'Dynastii' Fot. YouTube.com/@andrewinla

Joan Collins ma partnera młodszego o 33 lata. Tak mówi o ich różnicy wieku

Joan Collins jest obecnie związana z Percym Gibsonem. Partner jest od niej młodszy aż o 33 lata. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2002 roku i Gibson jest piątym mężem Collins. W rozmowie z "The Mirror" aktorka podkreśliła, że ludzie niepotrzebnie robią zamieszanie w związku z dzielącą ich różnicą wieku. Collins wyznała, że wiek biologiczny nie jest równoznaczny z wiekiem, w jakim naprawdę jesteśmy. - Jak wiecie, Percy jest ode mnie trochę młodszy. Na początku ludzie ciągle pytali: "Co zrobisz z tą różnicą wieku?". Odpowiadałam wtedy: "No cóż, jak umrze, to umrze" - podkreśliła aktorka w rozmowie z tabloidem.

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.