Jane Fonda niedawno skończyła 86 lat i jest w świetnej formie. W tym tkwi jej sekret

Jane Fonda niedawno obchodziła 86. urodziny. Gwiazda jednak nie zamierza zwalniać tempa.

Jane Fonda jest jedną z weteranek Hollywood. Choć aktorka dawno osiągnęła już wiek emerytalny, nadal jest bardzo aktywna zawodowo. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w komedii "Book Club. Następny rozdział" grała też jedną z głównych ról w serialu "Grace i Frankie". 21 grudnia gwiazda świętowała 86. urodziny. Artystka wciąż może poszczycić się nienaganną sylwetką i promiennym wyglądem. Jaki jest sekret jej urody?

Zobacz wideo Jane Fonda treningiem namawia rodaków do głosowania

Jane Fonda skończyła 86 lat. Nadal jest w świetnej formie. W tym tkwi jej sekret

Jane Fonda jest córką legendarnego aktora Henry'ego Fondy. Karierę rozpoczęła na początku lat 60. i od tamtej pory zagrała w ponad 50 filmach. Gwiazda od lat jest też aktywistką i działa na rzecz klimatu. Choć artystka jest w świetnej formie, nie ulega presji utrzymania młodości za wszelką cenę i dumnie nosi naturalnie siwe włosy. Aktorka od lat może pochwalić szczupłą sylwetką. Swego czasu nagrywała nawet kasety z ćwiczeniami, które cieszyły się ogromną popularnością. Jakiś czas temu w wywiadzie dla portalu wellandgood.com Fonda zdradziła sekret swojej figury.

Trzeba się ciągle ruszać. Kiedy stajesz się starsza, ma to jeszcze większe znaczenie niż wtedy, kiedy byłaś młoda. Musisz utrzymać swoje ciało w ruch - wyznała aktorka.

Jane FondaJane Fonda Instagram/janefonda

W rozmowie z "Prevention Magazine" gwiazda przyznała, że od lat stara się też unikać słońca. W przeszłości zdarzało jej się nadmiernie opalać, co przypłaciła rakiem skóry. - Nie należy przesadzać z opalaniem. Mówię to jako największa wielbicielka słońca, lecz po raku skóry i wielu operacjach mogę powiedzieć, żeby nie przebywać na słońcu - poradziła.

Jane Fonda przyznała się do ingerencji w urodę. Po latach żałuje decyzji

Jane Fonda od zawsze zachwycała urodą. Aktorka przyznała jednak, że w przeszłości zdarzało się jej korzystać z usług chirurga plastycznego. Dziś jednak czuje się dobrze w swojej skórze i nie planuje kolejnych poprawek. - Cieszę się, że wyglądam tak dobrze w takim wieku, ale przeszłam operacje plastyczne... W pewnym sensie nienawidzę tego, że musiałam zmienić coś w moim ciele, żeby czuć się w porządku. Skończyłam już z operacjami plastycznymi - wyznała w filmie dokumentalnym opowiadającym o jej życiu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.