Timothee Chalamet i Kylie Jenner przyłapani na Złotych Globach. Nie szczędzili sobie czułości

Timothee Chalamet i Kylie Jenner pojawili się na Złotych Globach 2024. Para nie pozowała razem na ściance, ale za to została przyłapana na czułościach.

O związku Kylie Jenner i Timothee Chalameta media rozpisują się od wielu miesięcy. Fani długo snuli teorie spiskowe na ten temat. Część z nich nie mogła uwierzyć w to, że tę dwójkę może połączyć prawdziwa miłość. Zakochani po raz pierwszy pokazali się na koncercie Beyonce, gdzie widać było, że mają się ku sobie. Byli również razem na US Open. Z kolei w Mediolanie celebrytka przypadkowo pokazała, że na jej tapecie w telefonie widnieje wspólne zdjęcie z aktorem. Wtedy wszystko było pewne. Jenner i Chalamet starają się unikać medialnych wystąpień. Wszystko zmieniło się podczas tegorocznej gali Złotych Globów.

Zobacz wideo Kylie Jenner pokazała owoc swojej trzyletniej pracy. Na co tym razem postawiła?

Złote Globy 2024. Wzrok wszystkich skupił się na Timothee Chalamecie i Kylie Jenner. Para nie szczędziła sobie czułości

Timothee Chalamet i Kylie Jenner zagościli na tegorocznych Złotych Globach. Artysta był  nominowany w kategorii "najlepszy aktor" za swój pierwszoplanowy występ w filmie "Wonka". Dotarł na galę spóźniony w towarzystwie swojej ukochanej. Chalamet tego dnia postawił czarny strój z połyskującą marynarką. Z kolei Kylie wybrała koronkową kreację w tym samym kolorze. Para nie pozowała razem na ściance. Nic jednak straconego. Zakochani nie szczędzili sobie czułości przy stole. Ich gesty zostały zauważone przez fotografów. Uroczy filmik został wrzucony do sieci, gdzie stał się bardzo popularny. Fani z platformy Youtube przyznali, że w końcu są pewni, że Kylie Timothee są oficjalnie razem. W ostatnich miesiącach zakochani coraz częściej pokazują się publicznie jako para. Co sądzicie? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

Ekspertka od mowy ciała oceniła relację Kylie i Timothee. Nie ma dobrych wieści

Na temat związku Kylie Jenner i Timothee Chalameta wypowiadali się również eksperci. Jedna z nich, Judi James, jest specjalistką od mowy ciała. W rozmowie z portalem Daily Mail opowiedziała o swoich przemyśleniach względem pary. Podkreśliła, że zakochani są bacznie obserwowani na każdym kroku, a ich zachowanie względem siebie ma duże znaczenie. James zauważyła, że celebrytka sprawia wrażenie bardziej zaangażowanej. Jej zdaniem aktor chce się jeszcze "dobrze bawić". Dodała, że prawdopodobnie para nie jest w tym samym miejscu, jeżeli chodzi o relację. Po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Przyłapali Kylie Jenner. Co ma na tapecie? Tego nie znajdziecie na Instagramie [ZDJĘCIA]

Timothee ChalametTimothee Chalamet fot. REUTERS/MARIO ANZUON

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.