Ojcu Britney Spears amputowano nogę. Wcześniej przeszedł pięć operacji

Jamie Spears przeszedł operację amputacji jednej z nóg. Jak donoszą zagraniczne media, interwencja lekarzy była konieczna ze względu na rozprzestrzeniające się zakażenie.

O problemach zdrowotnych ojca Britney Spears poinformował serwis TMZ. Z jego ustaleń wynika, że zabieg przeprowadzono na początku listopada po tym, jak Jamie Spears na kilka tygodni trafił do szpitala. W jednej z jego nóg zaczęła rozprzestrzeniać się bardzo groźna infekcja, której nie udało się zahamować.

Zobacz wideo Gradek komentuje książkę Britney Spears

Jamie Spears przeszedł amputację nogi. Zagraniczne media przewidują pojednanie z córką

Jamie Spears przeszedł aż pięć operacji mających na celu powstrzymanie choroby. Żadna z nich nie przyniosła jednak oczekiwanych efektów, dlatego lekarze podjęli decyzję o usunięciu kończyny. Nie wiadomo, na co dokładnie zachorował ojciec Britney Spears. TMZ donosi również, że Jamie Spears jest w bardzo złym stanie psychicznym. Ojciec artystki ma nie radzić sobie z falą krytyki, która spadła na niego po ujawnieniu faktów dotyczących kurateli, którą przez lata sprawował nad córką. Jamie Spears ma w dodatku uważać, że nie zrobił niczego niewłaściwego i kierował się wyłącznie dobrem wokalistki. Inne źródło zagranicznego serwisu przekazało z kolei, że Britney Speras zaczęła rozważać pogodzenie się z ojcem. W ostatnim czasie miała przyznać, że zaczyna za nim tęsknić, a także rozważała wysłanie mu pieniędzy, aby mu pomóc.

Britney SpearsBritney Spears Britney Spears nie jadła tego, co lubi. Ojciec pilnował jej diety/ fot. https://www.instagram.com/britneyspears/

Sama Spears, przynajmniej na razie, nie odniosła się bezpośrednio do informacji o stanie zdrowia ojca. Niewykluczone jednak, że nawiązywała do sytuacji w instagramowym poście. "Wszyscy podejrzewali, że coś się dzieje. Słuchajcie, mieliście sto procent racji" - przekazała w jednym z wpisów pod koniec listopada. Do niepokojącego posta odniosła się także na początku grudnia, zaznaczając, że problemy, o których wspomniała, nie dotyczą bezpośrednio jej samej.

Britney Spears została zwolniona z kurateli w 2021 roku

Przypomnijmy, że kilka lat temu światło dzienne ujrzała szokująca sprawa dotyczącą kurateli, którą Jamie Spears sprawował nad córką. Okazało się, że w 2008 roku artystka została ubezwłasnowolniona przez ojca po tym, jak rok wcześniej przeszła załamanie nerwowe. Jamie Spears miał m.in. zmuszać ją do występów wbrew jej woli, odmawiać dostępu do lekarzy czy zabraniać zachodzenia w ciążę. Z ujawnionych dokumentów wynika, że wokalistka ubiegała się o zakończenie kurateli od 2014 roku. Została z niej zwolniona w 2021 roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA