Adam Driver nie wytrzymał na spotkaniu w Toruniu. Wulgarnie odpowiedział widzowi

Adam Driver pojawił się w Toruniu podcza 31. edycji festiwalu Energa Camerimage. Opowiadał o najnowszym filmie "Ferrari", a publiczność zadawała mu następnie pytania. Jedno z nich oburzyło gwiazdora.

Adam Driver należy do jednych z najbardziej znanych amerykańskich aktorów. Zagrał w "Historii małżeńskiej", "Czarnym bractwie. BlacKkKlansman", "Gwiezdnych wojnach", "House of Gucci", a także w "65". Obecnie gwiazdor promuje swój najnowszy film "Ferrari", gdzie wcielił się w postać Enza Ferrariego. 11 listopada 2023 roku przybył do Torunia, gdzie rozpoczęła się 31. edycja festiwalu Energa Camerimage. Podczas wydarzenia gwiazdor nie krył złości. 

Zobacz wideo Zwiastun "Ferrari" z Adamem Driverem

Adam Driver agresywnie do widza. O co poszło?

Aktor odpowiadał na pytania publiczności dzień po otwarciu festiwalu, czyli 12 listopada. Opowiedział o nowym projekcie, którego premiera zaplanowana jest na 14 grudnia 2023 roku we Włoszech. Film "Ferrari" nie dotyczy słynnego samochodu, a człowieka, który za nim stał. Omówione są w nim problemy zawodowe i prywatne Włocha Enza Ferrariego, przygotowującego się do wyścigu Mille Miglia. Nie zabrakło w produkcji scen wypadków samochodowych, o które zapytał jeden z widzów obecnych w Toruniu. Określił je "tandetnymi" i chciał uzyskać od Drivera odpowiedź na pytanie, dlaczego tak jest. Gwiazdor nie krył przy tym agresji. 

P*****l się, nie wiem. Następne pytanie - odpowiedział aktor, powodując śmiech u części publiczności.

Adam DriverAdam Driver Adam Driver w Toruniu, https://www.youtube.com/watch?v=s8rF6LujkTk

Adam Driver zawiódł fanów? Miał być "niegrzeczny"

Zgodnie z doniesieniami "Daily Mail" część uczestników spotkania była zawiedziona postawą gwiazdora. Był podobno "znudzony i niegrzeczny", a co więcej, po oficjalnej rozmowie nie poświęcił swojego czasu na interakcje z fanami, którzy przybyli do Torunia, aby posłuchać wypowiedzi Drivera na temat nowego filmu. Sam angaż do produkcji jest dla aktora niemałym zaszczytem, co podkreślił we wcześniejszej rozmowie. -Gdy się dowiedziałem [o otrzymaniu roli - przyp. red.], byłem szczęśliwy i podekscytowany. Dzięki szansie, którą dostałem od producentów filmu, miałem okazję pracować z Michaelem Mannem, a także z takimi gwiazdami, jak Penelope Cruz, która gra moją żonę, Patrickiem Dempseyem i Jackiem O'Donnellem. To było ogromne przeżycie - oznajmił gwiazdor. Po jego zdjęcia zapraszamy do galerii.

Adam DriverAdam Driver Adam Driver odwiedził Toruń, https://www.youtube.com/watch?v=s8rF6LujkTk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.