Channing Tatum i Zoe Kravitz przyłapani na gorącym uczynku. Spływają gratulacje

Channing Tatum i Zoe Kravitz zmierzają prosto do ołatarza. Jak donosi jeden z tabloidów, para właśnie się zaręczyła.

W 2021 roku Channing Tatum i Zoe Kravitz zostali przyłapani w centrum Nowego Jorku na randce. Zdjęcia amerykańskich fotoreporterów z ich romantycznej schadzki od razu obiegły media. Córka Lenny'ego Kravitza wtulona była w aktora i na nowo rozgorzały plotki o ich romansie, który miał zacząć się jeszcze w grudniu 2020 roku. Tak wyglądały początki ich wielkiej miłości. Teraz po dwóch latach związku para właśnie przeszła na kolejny poziom relacji. Według najnowszych doniesień Tatum i Kravitz się zaręczyli.

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. Zdradziła, jak jest przez to postrzegana

Channing Tatum i Zoe Kravitz są zaręczeni! Aktorka "Batmana" została przyłapana z pierścionkiem

Channing Tatum i Zoe Kravitz kilka dni temu zostali przyłapani przez paparazzi i na dłoni aktorki można było dostrzec tajemniczy pierścionek. Para wybrała się razem na imprezę z okazji Halloween i zrobiono im zdjęcia, kiedy opuszczali klub. Córka Lenny'ego Kravitza przebrana była za Rosemary Woodhouse z filmu "Dziecko Rosemary" Romana Polańskiego z 1968 roku. Jak donosi magazyn People, para właśnie się zaręczyła. Co ciekawe, po rozstaniu z aktorką Jenną Dewan, Channing Tatum wspominał w wywiadach, że rozwód był dla niego traumatycznym przeżyciem i podkreślił, że wątpi w to, że kiedykolwiek się jeszcze ożeni. Wygląda jednak na to, że urocza Zoe Kravitz skłoniła go do zmiany zdania. Połączyła ich przede wszystkim wspólna pasja. - Rozśmiesza mnie i oboje naprawdę kochamy sztukę, rozmawiamy o niej i zastanawiamy się, dlaczego robimy to, co robimy. Uwielbiamy oglądać film, analizować je, rozmawiać o nich i rzucać sobie nawzajem wyzwania - mówiła ukochana Tatuma w rozmowie z magazynem "GQ".

Channing Tatum i Zoe Kravitz poznali się przy pracy nad filmem. Tak rozkwitło ich uczucie

Channing Tatum i Zoe Kravitz poznali się przy okazji pracy nad filmem "Pussy Island", który jest reżyserskim debiutem aktorki. W rozmowie z "Wall Street Journal" Kravitz podkreśliła, że jest niesamowicie wdzięczna, że na planie poznała Channinga Tatuma. Jak to się zaczęło? - Kiedy tworzysz coś z ludźmi, jest to niesamowicie święta przestrzeń, a kiedy współpracujesz z kimś twórczo, często otwierają się też inne kanały, ponieważ w pewnym sensie dzielisz się sobą - podkreśliła.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.