Tak wyglądał Sam Asghari zanim został mężem Britney Spears. Zrzucił ponad 45 kilogramów. Nie grzeszył urodą

Sam Asghari, czyli mąż Britney Spears, przezwyciężył obsesję na punkcie niezdrowego jedzenia, by zrzucić sporo kilogramów. Wszystko po to, aby dostać rolę w teledysku księżniczki muzyki pop. Irański imigrant wydał fortunę, aby całkowicie odmienić swoje mało atrakcyjne uzębienie. Dziś jest nie do poznania.

Sam Asghari to irański imigrant, który skradł serce Britney Spears. Przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych jako 12-latek. Towarzyszył mu ojciec. W ojczystym kraju Asghari zostawił matkę i trzy siostry. Mąż Britney Spears zaczął spełniać swój amerykański sen jako obiecujący piłkarz z college'u. Po wyrzuceniu z drużyny przeszedł drastyczną zmianę kierunku. Teraz w niczym nie przypomina siebie sprzed lat.

Zobacz wideo Britney Spears odpowiada na pytania. Jej ulubiona piosenka to "Toxic"

Sam Asghari postawił na kompleksową metamorfozę. Przed związaniem się z Britney Spears wyglądał całkiem inaczej

Na łamach portalu Daily Mail wyczytaliśmy, że Sam Asghari po opuszczeniu Iranu nie miał łatwo. Aby opłacić studia, ale został zmuszony do podjęcia trzech prac. Stołował się wtedy głównie w fast foodach i niestety szybko odbiło się to na stanie jego zdrowia i wyglądzie. Taki tryb życia pomógł jednak w przetrwaniu najtrudniejszego momentu. Pewnego dnia Sam postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni. W ciągu sześciu miesięcy zrzucił ponad 45 kilogramów. Udało mu się to dzięki wyczerpującym ćwiczeniom i ścisłej diecie. Sylwetka, którą udaje mu się od dłuższego czasu utrzymać naprawdę robi wrażenie. Mięśnie są wyraźnie zarysowane, a proporcje wręcz modelowe.

Utrata wagi to nie jedyna przemiana w życiu męża Britney Spears. Jego uzębienie nie wyglądało kiedyś tak, jak teraz

29-latek poza widoczną gołym okiem zmianą sylwetki zdecydował się także na metamorfozę uśmiechu. W jego ustach gości teraz zestaw olśniewających implantów. Nowy wygląd otworzył mu wiele drzwi i ostatecznie doprowadził do spotkania z Britney Spears. Nic dziwnego, że odmieniona wersja Sama skradła jej serce. Poniżej przedstawiamy metamorfozę zębów Sama Asghari. Więcej zdjęć męża Britney Spears w galerii na górze strony.

Sam Asghari - metamorfoza zębówSam Asghari - metamorfoza zębów Fot. instagram.com/@drkamdds

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.