Nie tylko Górniak. Te gwiazdy powiększyły usta. Sablewska przesadziła. Nie poznała jej mama [ZDJĘCIA]

Ingerencja w urodę jeszcze nie tak dawno była tematem tabu. Dziś na szczęście gwiazdy nie ukrywają już, że zdarza im się korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Pamiętacie jeszcze, jak kilka lat temu Kylie Jenner twierdziła, że nowy wygląd jej ust to zasługa wyłącznie makijażu? Dziś, gdy medycyna estetyczna staje się coraz bardziej powszechna, fani raczej nie daliby się już na to nabrać. Gwiazdy przestały zresztą ukrywać, że poprawiają urodę. I bardzo słusznie - korzystanie z zabiegów i ingerencja w wygląd nie jest przecież żadnym powodem do wstydu, a najważniejsze, aby każdy czuł się dobrze we własnym ciele. 

Zobacz wideo Sadowska o otrzymaniu statuetki

'Projekt Lady'. Jak zmieniły się uczestniczki show?"Projekt Lady". Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth ma inną fryzurę

Gwiazdy, które powiększyły usta

Aleksandra Żuraw przygodę z show-biznesem rozpoczęła w programie "Top Model", a dziś jest prężnie działającą influencerką. Celebrytka kilka lat temu przyznała, że modelowanie ust było jednym z zabiegów medycyny estetycznej, którym się poddała.

Poprawiałam zęby i dolną wargę, żeby poprawić asymetrię ust - wyznała w Kole Plotka.

Aleksandra ŻurawAleksandra Żuraw YouTube/TVN Fashion, instagram.com/@aleksandrazuraw

Doda niedawno wygrała proces przeciwko lekarzowi, który twierdził, że przeszła operacje plastyczne. Choć wokalistka zapewnia, że nie poddaje się aż tak inwazyjnym zabiegom, nie ukrywa, że korzysta z medycyny estetycznej.

Kombinuję sobie od czasu do czasu różne rzeczy. Nie widzę w tym niczego złego, zwłaszcza że nie są to rzeczy stałe. Dlaczego? Nie wiem. Może dla poprawy samopoczucia. Każda baba lubi sobie coś majstrować z panią kosmetyczką. To leży w naszej naturze - powiedziała w 2013 roku w rozmowie z "Onetem".

DodaDoda KAPiF

'Zbuntowany anioł'"Zbuntowany anioł". Ivo zapuścił brodę, a "Motylek" nie ma już rudnych włosów

Blanka Lipińska nie ma żadnych oporów, aby opowiadać fanom o licznych poprawkach twarzy. Autorka "365 dni" podkreśla, że dla niej to sposób na walkę z kompleksami, z którymi mierzyła się od dawna, i zaznacza, że wszystko jest dla ludzi, byle w granicach rozsądku. Gdy Lipińska nosiła aparat ortodontyczny, jedna z fanek wytknęła jej, że jej usta są zbyt wydatne. Autorka erotyków zapowiedziała jednak, że bardzo podoba się sobie w takim wydaniu.

Ja osobiście bardzo się martwię, co będzie, jak zdejmę aparat, te usta wrócą do swojego normalnego wyglądu i do swojej normalnej wielkości. Myślę, że będzie mi ich brakować. I jeśli tak będzie, to nie pytając nikogo o zdanie - ponieważ to jest moje życie - zrobię sobie je cztery razy większe, jeżeli będę miała takie życzenie - odparła.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska KAPiF

Maja Sablewska w 2012 roku w programie "Klinika urody" wyznała, że stosuje botoks. Jak wówczas przyznała, jest to dla niej sposób na wypełnienie zmarszczek na czole, które odziedziczyła po swoim dziadku. Sablewska opowiedziała także historię, gdy pewnego razu przesadziła z powiększaniem ust. Towarzyszyła jej wtedy Doda.

Zrobiłam sobie kiedyś za duże usta. Poszłam do lekarza, który mi tak doradził. Kiedy pojechałyśmy z Dodą na koncert do Chicago i zrobiłyśmy sobie fotkę. I nagle mama do nas dzwoni: Co wy zrobiłyście z tymi ustami, dziewczyny!. Faktycznie, jak zobaczyłam to zdjęcie na większej skali w komputerze, to jak najszybciej udałam się do kompetentnego lekarza, który zrobił wszystko, aby moje usta wróciły do normy - relacjonowała.

Maja SablewskaMaja Sablewska KAPiF

Edyta Górniak także zdecydowała się na powiększenie ust. Jak przyznała, była to porada lekarza, gdy poprosiła go, aby zaradził coś na jej smutny wyraz twarzy.

Poszłam do lekarza medycyny estetycznej i powiedziałam mu, że nie mogę patrzeć na ten swój smutek i muszę coś zmienić. Lekarz powiększył mi wtedy usta - opowiadała w wywiadzie dla miesięcznika "Uroda".

Edyta GórniakEdyta Górniak KAPiF

Więcej o: