Kusy top, lateks i obcasy... Wołodymyr Zełenski przed laty wystąpił w teledysku i był doskonały! Wideo jest hitem sieci

Wołodymyr Zełenski to nie tylko urodzony strateg i przywódca, ale również doskonały komik, aktor i tancerz. Pochodzące z 2014 roku nagranie z udziałem prezydenta Ukrainy stało się hitem sieci.

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Gdy Wołodymyr Zełenski w 2019 roku wygrał wybory prezydenckie, nikt nie wiedział, czego można się spodziewać po człowieku, który nie ma żadnego doświadczenia politycznego. Zełenski od zawsze interesował się aktorstwem i teatrem, a występy w kabaretach i spektaklach tanecznych były istotnym punktem w jego  karierze. Pod koniec 2003 roku został współwłaścicielem przedsiębiorstwa producenckiego "Kwartał-95", które zajmuje się tworzeniem treści audiowizualnych w języku rosyjskim i ukraińskim, a także organizacją koncertów. Prezydent Ukrainy w 2006 roku zwyciężył w pierwszej edycji  "Tańca z Gwiazdami". Osiem lat później wystąpił w parodii teledysku zespołu Kazaky, nagranie z jego udziałem aktualnie cieszy się ogromną popularnością wśród internautów z całego świata. 

Zobacz wideo Wołodymyr Zełenski - przez krytyków był nazywany komikiem i klaunem, dziś odważnie przewodzi Ukrainie

Rozrywkowe oblicze Wołodymyra Zełenskiego

Wołodymyr Zełenski z aktora i prezydenta z dnia na dzień stał się legendą, symbolem i ikoną walczącej Ukrainy. Z całą pewnością do historii przejdzie jego odpowiedź na amerykańską propozycję ewakuacji z Kijowa. Te słowa utwierdziły wszystkich, że polityk świetnie nadaje się roli przywódcy.

Nie potrzebuję podwózki, potrzebuję amunicji - powiedział Wołodymyr Zełenski.

Nie powinno być zatem żadnym zaskoczeniem, że internauci z całego świata poszukują różnych informacji na jego temat. Jedną z ciekawostek znalezionych w sieci było pochodzące z 2014 roku nagranie, w którym możemy zobaczyć, jak ubrany w lateksowe spodnie i buty na obcasie Wołodymyr Zełenski prezentuje aktorskie i taneczne umiejętności. Jest to parodia teledysku zespołu Kazaky.

 

Ten sam film obiegł międzynarodowe media w dniu, gdy ogłoszono, że Wołodymyr Zełenski został wybrany na prezydenta. Wtedy do jego rządów podchodzono z dużym dystansem. Zarzucano mu między innymi niepoważny stosunek do polityki. Pojawiały się również głosy, że komik nie jest godny, by sprawować w państwie najwyższy urząd. Obecnie chyba nikt już nie ma żadnych wątpliwości, że Wołodymyr Zełenski jest właściwym człowiekiem na odpowiednim stanowisku.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.