"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska z synem pomaga uchodźcom. "Czym skorupka za młodu nasiąknie..."

Anna Bardowska zaangażowała się w pomoc uchodźcom uciekającym przed wojną w Ukrainie. Na Instagramie pokazała, jak wraz z synem dołącza do zbiórek na poczet zaatakowanych przez Rosję sąsiadów.

Więcej na temat sytuacji w Ukrainie przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Wojna, którą zainicjowała Rosja na terenie Ukrainy, wyzwoliła w niemal wszystkich rodakach pokłady altruizmu. Uchodźcom i zaatakowanym przez Putina sąsiadom pomagają obywatele całego, demokratycznego świata. Do akcji na rzecz pomocy Ukraińcom dołączyła również rodzina Bardowskich znana z programu "Rolnik szuka żony".

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Bardowscy pomagają Ukraińcom. Zaangażowali również swoje dzieci

Anna Bardowska, dzięki udziałowi w randkowym show, oprócz męża zdobyła również niezwykłą popularność. Na Instagramie obserwuje ją już ćwierć miliona osób, a żona rolnika swoją sławę wykorzystuje do szlachetnych celów. W obliczu wojny, podobnie jak miliony Polaków, zaangażowała się wraz z mężem i dziećmi w pomoc Ukrainie. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia, do których pozuje z rodziną. Jak widzimy na fotografiach, Bardowscy biorą czynny udział w różnorakich charytatywnych zbiórkach.

Mega budujące jest to, że skala zbiórek jest tak ogromna - pisze Bardowska.

Na kolejnych ujęciach widzimy najstarsze dziecko Bardowskich. Zdaniem uczestników drugiej edycji "Rolnik szuka żony", bardzo ważne jest angażowanie dzieci do akcji charytatywnych. To rozbudza w maluchach poczucie solidarności z poszkodowanym narodem.

Czym skorupka za młodu nasiąknie... Pomagamy.

Bardowscy to nie jedyni uczestnicy "Rolnik szuka żony", którzy media społecznościowe wykorzystują obecnie w celu nagłośnienia zbiórek na rzecz Ukrainy. Osobiście pomagają również Seweryn i Magda czy Elżbieta, znana z ostatniego sezonu programu.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://wiadomosci.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html

Więcej o: