Lexy Chaplin postawiła na metamorfozę. Ale zmiana! Tak wyglądają jej naturalne włosy

Jakiś czas temu Lexy postanowiła lekko rozjaśnić włosy. To już jednak przeszłość. Pokazała się fanom w naturalnym kolorze. Efekt zachwyca.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lexy Chaplin zdobyła ogromną popularność dzięki udziałowi w pierwszej odsłonie projektu Team X i obecnie jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Dwukrotnie zmierzyła się w oktagonie na High League, a ostatni pojedynek zakończył się dla niej sukcesem.

Lexy Chaplin pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem Instagrama. To tutaj codziennie wrzuca nowe relacje i dzieli się kulisami życia prywatnego. 9 marca postanowiła pochwalić się metamorfozą. Nie było to nic wielkiego, jednak sprawiło, że influencerka poczuła się ze sobą lepiej.

Zrobiłam właśnie coś z włosami i uważa, że jest lepiej. Nic wielkiego, więc nie spodziewajcie się nie wiadomo czego. Niby mała różnica, ale ja to widzę - pisała Lexy Chaplin.

Okazuje się, że była członkini Teamu X wróciła do naturalnego koloru włosów.

Wróciłam do naturalnego koloru włosów, ale różnica! - chwaliła się podekscytowana influencerka.
Zobacz wideo Lexy Chaplin wróciła do naturalnego koloru włosów

Lexy Chaplin pokazała się bez doczep. Fanka zaniepokojona

Po chwili Lexy Chaplin postanowiła pokazać, jak jej włosy wyglądały przed wizytą u fryzjera. Na zdjęciu nie miała doczep, ale to nie to zwróciło uwagę fanów. Jedna z internautek zapytała, dlaczego wyglądały na tak zniszczone.

Wydaje mi się, że przed założeniem miałaś trochę bardziej gęste i dłuższe (dop. red. włosy) - zastanawiała się fanka.

Lexy Chaplin bez doczepLexy Chaplin bez doczep Instagram @lexychaplin

Influencerka publicznie odpowiedziała na pytanie. Nie tak dawno temu Lexy Chaplin lekko rozjaśniła włosy i je pocieniowała. Jak twierdzi, znacznie osłabiło to ich kondycje. 

Pocieniowanie i rozjaśnianie zrobiło swoje. Stały się słabsze i łamliwe. Teraz mam doczepy i są ciemniejsze - wyjaśniła.

Myślicie, że to była dobra zmiana?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.