"Hotel Paradise". Michał i Klaudia są parą?! Wypowiedź uczestniczki show daje do myślenia

Czy Michał i Klaudia są parą po programie? Uczestniczka show postanowiła udzielić odpowiedzi na to pytanie. Co zdradziła?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Ta wiadomość może być sporym zaskoczeniem dla osób, które śledzą losy uczestników randkowego show. W programie relacja Klaudii i Michała nie należy do najlepszych. Od samego początku była między nimi napięta atmosfera. Oboje nie kryli, że nie chcą być ze sobą w parze i jak tylko nadarzyła się ku temu okazja, natychmiast zmienili partnerów. Czy możliwe, że jednak pomiędzy tą dwójką wydarzyło się coś więcej po lub jeszcze w trakcie trwania programu?

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Widzowie zastanawiają się, czy Michała i Klaudię łączy coś więcej niż tylko przyjaźń

Pytania o związek z Michałem padło podczas niedawno zorganizowanego przez Klaudię na Instagramie Q&A. Jeden z internautów wprost zapytał o to, czy są razem. Uczestniczka randkowego show udzieliła bardzo wymijającej odpowiedzi. Jej słowa tylko dodatkowo podgrzały atmosferę.

Nie możemy zdradzać. Zachęcamy do oglądania kolejnych odcinków, w których wyjaśni się przyszłość naszej relacji - napisała Klaudia.

Klaudia nie wykluczyła jednak, że być może jej relacja z Michałem jeszcze się rozwinie. Przy okazji  postanowiła wywołać do odpowiedzi również kolegę z programu.

Jak to, Michał? Jestem, czy nie jestem? W hotelu aktualnie na pewno nie - dodała.

Czyżby jej słowa miały wskazywać na to, że po opuszczeniu rajskiego hotelu udało im się zbudować bliższą relację? Już niebawem przekonamy się, jak dalej potoczą się ich losy. Do tej pory jedynie Jay z piątej edycji "Hotelu Paradise" znalazł miłość po programie. Nie zdradził jednak, czy łączy go coś z którąś z uczestniczek.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.