"Hotel Paradise". Pierwsza kłótnia w programie. Jay komentuje relację z Mariką

W "Hotelu Paradise" dużo się dzieje. Choć sezon dopiero się rozpoczął, emocje już zaczynają buzować. W jednym z najnowszych odcinków doszło do kłótni między Jayem a Mariką. Jeremiah postanowił skomentować sytuację na Instagramie.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Rywalizacja w "Hotelu Paradise" staje się coraz bardziej zacięta. Uczestnicy walczą o miłość i 100 tysięcy złotych. W poprzednim odcinku doszło do kłótni Mariką a Jeremiahem. Czy para przetrwa trudny moment? Słowa Jaya naprawdę zastanawiają.

"Hotel Paradise 5". Kłótnia Jaya i Mariki nabiera rozmachu

Marika i Jeremiah uchodzili za jedną z najbardziej dobranych par w programie. Niestety, na drodze do szczęścia stanęła Eliza. Mery była zazdrosna, gdyż Jay sporo czasu spędzał z jej rywalką. Sytuacja doprowadziła do kłótni między partnerami. Marika nazwała swojego wybranka "frajerem", co nie spodobało się Michałowi i Elizie. Jeremiah poczuł się dotknięty słowami Mariki, co spowodowało ochłodzenie ich relacji.

Poprzedni odcinek zaostrzył też konflikt pomiędzy Elizą i Mariką. Dziewczyny wdały się w zaciętą dyskusję na Instagramie.

"Hotel Paradise 5". Jeremiah komentuje kłótnię z Mariką

Po emisji odcinka sytuację postanowił skomentować Jeremiah. Uczestnik "Hotelu Paradise 5" opublikował InstaStories, w którym przyznał, że konflikt został zażegnany już dawno.

Afera była już dawno skończona i pogodziliśmy się, śmieliśmy się, nawet mieliśmy bekę z tego. Trochę mi przykro, że musiało się to wszystko otwierać znowu. Jak widać w Polsce to (słowo frajer - przyp.red.) ma inne znaczenie. (…) Fakt jest taki, że obraziła mnie, nieważne czy aż tak. Ja nie chcę się wybić na hejcie i kłótni… Więc zamknięte i nie otwieramy - powiedział.

Jay odniósł się także do sytuacji, w której odgarniał kosmyk włosów z policzka Elizy. Wyznał, że dla niego ten gest nic nie znaczył. Wyznał także, że potrzebuje dużo czasu na zbudowanie relacji.

Ja chyba po prostu nie mogłem dać w tym momencie Marice tego, czego ona potrzebowała. Ja po prostu potrzebuje bardzo dużo czasu - przyznał Jeremiah.

Wydaje się, że słowa Jaya mogą sugerować, iż jego relacja z Mariką nie przetrwała.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa 

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.