"Hotel Paradise". Michał w ogniu krytyki widzów: Z odcinka na odcinek coraz gorzej. Co wydarzyło się w rajskim hotelu?

Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" widzowie mocno skrytykowali zachowanie Michała, który uchodził za jednego z faworytów tej edycji. W mediach społecznościowych posypało się dużo negatywnych komentarzy na jego temat.

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Piąta edycja "Hotelu Paradise" powoli się rozkręca. Jak na razie poznaliśmy jedenaście osób, które zamieszkały w rajskim hotelu. Jednym z nich jest 28-letni Michał, którego wizytówka zrobiła na widzach ogromne wrażenie. Niestety w ostatnim odcinku mocno podpadł internautom. Wszystko wskazuje na to, że chyba stracił już ich sympatię.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o diecie w "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise". Internauci krytykują zachowanie Michała 

Michał w programie stworzył parę z Klaudią. Chłopak nie ukrywa jednak, że nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw i w ostatnim odcinku wprost powiedział swoje partnerce, że chciałby być z Karoliną. Dodał również, że żadna inna dziewczyna nie podoba mu się i jeśli nie ona zostanie jego partnerką, to wolałby wrócić do domu.

Okazało się, że jego słowa zabolały Klaudię, która w rozmowie z inną uczestniczką stwierdziła, że chłopak nie zachował się wobec niej w porządku, mówiąc coś takiego. Uwagę na to zwrócili również widzowie, którzy mocno skrytykowali zachowanie 28-latka.

Michał to dla mnie totalna porażka. Koleś zachowuje się momentami jak naburmuszony bobas, któremu ktoś zabawkę zabrał. Albo będę miał tę najpiękniejszą dziewczynę, albo jadę do domu po tupnięciu nóżką. Taki malkontent, wieczny grymas na twarzy, wyluzować nie potrafi […] Mam nadzieję, że to on odpadnie na rajskim. Średnio pasuje do grupy i mam wrażenie, że nie potrafi się "bawić", tylko traktuje zdobycie dziewczyny nazbyt poważnie, jednocześnie skupiając swoją uwagę tylko na wyglądzie zewnętrznym.
Michał się na początku wydawał spoko, ale z odcinka na odcinek coraz gorzej.
Michał zepsułeś najlepszą wizytówkę - napisali fani programu w mediach społecznościowych.

Czas pokaże, jak dalej potoczą się jego losy w programie i czy odbuduje zaufanie widzów. Piątą edycję "Hotelu Paradise" można oglądać w TVN7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:35. 

------

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

------

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.