High League. Owca WK w szpitalu po walce. "Operacja oczodołu"

Owca WK zmierzył się w walce wieczoru z Pashąbiceps. Po serii ciosów zawodnik zrezygnował z kontynuowania pojedynku. Teraz poinformował, że w przyszłym tygodniu czeka go operacja.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Druga edycja sobotniej gali High League przeszła oficjalnie do historii. Największe gwiazdy internetu dały popis w klatce, a każdy kolejny pojedynek dostarczał widzom masę emocji.

Zobacz wideo

W walce wieczoru zmierzyli się debiutujący w klatce Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski oraz Michał Owca WK Owczarek. Zawodnik legendarnego trenera boksu Zbigniewa Raubo w drugiej rundzie sam podjął decyzję o przerwaniu pojedynku po serii uderzeń Papito. 

Członek Warszawskiego Koksu nagle złapał się za oko, tym samym sygnalizując sędziemu, że właśnie doznał kontuzji. Owca WK na chwilę stracił wzrok. Już wtedy było wiadomo, że obrażenia, jakich doznał są poważne, a decyzja o przerwaniu pojedynku była najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Owca WK trafił do szpitala. W przyszłym tygodniu czeka go operacja

Na Instagramie Michała Owczarka pojawiła się informacja o tym, że w najbliższym czasie zawodnik przejdzie dwie operacje. Jest już po wstępnych konsultacjach z lekarzami. Federacja od razu skontaktowała się z najlepszymi specjalistami w Polsce i zapewniła swojemu podopiecznemu fachową opiekę. 

Jestem po wstępnych konsultacjach. Operacja oczodołu+nos jest planowana na przyszły tydzień. High League od razu skontaktował mnie i załatwił wszelkie formalności z najlepszymi specjalistami w Polsce od tych spraw - poinformował fanów Owca WK.

Owca WK informuje o swoim stanie zdrowiaOwca WK informuje o swoim stanie zdrowia Instagram @owcawk

Owca WK usłyszał, że doznał wstrząśnienia siatkówki i złamania oczodołu. Teraz spędza czas o boku dziewczyny, która wspierała go przez cały okres przygotowań.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.