Jarosław Jarząbkowski wystąpi na gali High League. Co jeszcze wiemy na temat gwiazdy polskiego e-sportu?

Jest jednym z najpopularniejszych e-sportowców na świecie i już niebawem zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Co jeszcze wiemy na temat Jarosława Jarząbkowskiego? Poznajcie go bliżej.

Więcej informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Jarosław Jarząbkowski znany również pod pseudonimem "pashaBiceps" jest jedną z największych gwiazd internetu. Niewątpliwie przez wiele osób uznawany jest za żywą legendę polskiego e-sportu. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również liczne grono wiernych fanów. Teraz nadszedł czas, aby jeden z najlepszych graczy w historii rozpoczął nowy etap w swojej karierze. Już 5 lutego wystąpi na gali High League.

Zobacz wideo Wojtek Gola - człowiek z "Warsaw Shore", znany z Fame MMA. Co jeszcze powiedziały o nim gwiazdy?

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - kariera

Jarosław Jarząbkowski jest zawodowym graczem e-sportowym. Karierę rozpoczął w 2010 roku i jak sam przyznał w rozmowie z dziennikarzami programu "Dzień dobry TVN", początki bywały trudne. Żona zajmowała się domem, a on grał, nie mając pewności, czy będą z tego pieniądze. Po czasie jednak okazało się, że była to dobra droga.

PashaBiceps zaliczany jest do najpopularniejszych graczy wszech czasów. Przez lata należał do ścisłej światowej czołówki, a w 2014 roku zajął trzecie miejsce w światowym rankingu HLTV dla najlepszych zawodników Counter-Strike: Global Offensive. W jednym z wywiadów zdradził, że w ciągu kariery zarobił około milion dolarów.

 

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - życie prywatne

Prywatnie Jarosław Jarząbkowski związany z Kingą Jarząbkowską. Wspólnie wychowują dwoje dzieci. Najmłodsze przyszło na świat w 2017 roku. PashaBiceps wielokrotnie wspominał, że przez lata żona bardzo go wspierała i wierzyła w jego sukces.

Zarabiałem 70 dolarów miesięcznie. Moja żona pracowała, więc czułem się bardzo źle. Zapytałem, czy dałaby mi trochę czasu, mówiąc, że CS będzie wielki - przyznał Jarząbkowski w wywiadzie dla portalu 1337mag.com.
 

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - High League

O debiucie pashyBicepsa w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. Jednak oficjalna informacja o jego pierwszej walce pojawiła się dopiero na początku grudnia 2021 roku. Jarosław Jarząbkowski podpisał kontrakt z federacją High League i tym samym dołączył do grona zawodników. Jego pierwsza walka odbędzie się w Krakowie 5 lutego 2022 roku. W oktagonie zmierzy się ze znanym youtuberem i kulturystą Michałem Owczarzakiem, który należy do ekipy "Warszawski Koks". Internauci kojarzą go również pod pseudonimem "Owca".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.