High League. Kiedy i gdzie odbędzie się druga gala? Znana jest karta walk

Już lada dzień odbędzie się druga odsłona High League. Po raz kolejny będziemy mogli oglądać emocjonujące starcia największych gwiazd internetu. Odbędzie się także walka o pas.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Już 5 lutego odbędzie się druga gala High League. Pierwsza odsłona walk jednej z najpopularniejszych z federacji, której twarzą jest Malik Montana, odniosła ogromny sukces. Włodarze poszli za ciosem i zagwarantowali fanom kolejną dawkę emocji. Którzy influencerzy tym razem zmierzą się w oktagonie?

Zobacz wideo Lexy Chaplin wyjawiła, dlaczego przyjęła propozycję walki na gali High League

High League. Gdzie oglądać walki gwiazd?

Kolejna odsłona High League rozpocznie się już 5 lutego o godzinie 20.00 w krakowskiej Tauron Arenie. Fani mogli nabyć bilety już od 70 złotych na trybunach lub na płycie od 180 do 800 złotych. Ponadto, organizatorzy przygotowali bilety Platinium w cenie 1200 złotych, które gwarantują wejście VIP, poznanie gwiazd oraz udział w afterparty. Na ten moment wszystkie bilety są wyprzedane, a organizator nie zapowiedział dodatkowej puli.

High League będzie można oglądać także w zaciszu domowym. Tego typu wydarzenia są streamowane na stronach federacji, a dostęp do nich można uzyskać dzięki wykupieniu PPV, którego ceny zaczynają się od 27,99 złotych. Przy okazji poprzedniej gali organizatorzy pokazali dwie pierwsze walki całkowicie za darmo na YouTube.

High League. Kto zawalczy na drugiej gali? Znana jest karta walk

Podczas drugiej odsłony High League będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć poczynania gwiazd, które poznaliśmy w sierpniu 2021 roku. Po raz drugi w oktagonie zmierzy się Maciej Big Jack Jarema, który od dłuższego czasu chciał rzucić rękawice Mini Majkowi z Ekipy Friza. Zawodnicy zawalczą o pas niskorosłych. Ponadto, przeciwniczką Lexy Chaplin będzie debiutująca w sportach walki Agata Fagata Fąk. Organizatorzy zaprosili także gwiazdy Twitcha. Pojawi się Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski czy Norbert Dis Gierczak. Pełna karta walk przedstawia się w następującej kolejności.

  • Konrad Karwat vs Mariusza Super Mario Sobczak
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert Dredziasty Węzka
  • Piotr Czuxx Czupryn vs Piotr Edzio Bylina 
  • Alan Alanik Kwieciński vs Denis Bad Boy Załęcki
  • Maciej Zony Zoniuk vs Norbert Dis Gierczak
  • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Maciej Big Jack Jarema - pojedynek o pas niskorosłych
  • Agata Fąk Fagata vs Lexy Chaplin - CO-Main Event
  • Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski vs Michał Owca WK - Main Event
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.