Patrycja Mołczanow odchodzi z Teamu X? Youtuberka ogłosiła ważną informację. "Najwyższa pora, aby zmienić otoczenie"

W życiu Patrycji Mołczanow szykują się duże zmiany. Członkini Teamu X poinformowała fanów, że podjęła bardzo ważną decyzję.

Więcej informacji o znanych youtuberach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Już od kilku miesięcy było wiadomo, że na początku 2022 roku ulegnie zmianie skład Teamu X. Po tym, jak Natalia Kaczmarczyk ogłosiła, że w styczniu zakończy się jej przygoda z grupą youtuberów, internauci zaczęli się zastanawiać, kto jeszcze opuści słynny projekt. Okazuje się, że również Patrycja Mołczanow zdecydowała się na ważny krok. Youtuberka poinformowała fanów, że zamierza wyprowadzić się z domu, w którym przez rok mieszkała z pozostałymi członkami Teamu X.

Zobacz wideo Team X pokazał kulisy pierwszego koncertu

Czy Patrycja Mołczanow odchodzi z Teamu X?

W najnowszym filmie Patrycja Mołczanow zdradziła, że nadszedł czas, aby wyprowadzić się z luksusowej willi Teamu X i zamieszkać w innym miejscu. Fani mogą być jednak spokojni, ponieważ youtuberka nie zamierza na stałe opuścić słynnej grupy.

Moja wyprowadzka nie oznacza odejścia z Teamu X. Cały czas będę do nich przyjeżdżać i będziemy razem nagrywać filmy - wyjaśniła Patrycja.

Patrycja Mołczanow wyznała również, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

Podjęłam decyzję, której nie byłam do końca pewna […]. Stwierdziłam, że najwyższa pora, aby zmienić otoczenie i przeprowadzić się w inne miejsce, żeby zacząć działać z nową energią. Dla zdrowia psychicznego moim zdaniem będzie to dobry krok - powiedziała.

Youtuberka dodała, że na ten moment uważa, że podjęła dobrą decyzję. Przy okazji Patrycja wyznała, że nowy rok to idealny czas na zmiany i zamierza go jak najlepiej wykorzystać.

Przez jakiś czas będzie mi tego brakowało, ale moim zdaniem na chwilę obecną jest to dobra decyzja i nie można stać w miejscu. Pora się ruszyć, bo przez rok przyrosłam strasznie do tego domu.

Jak na razie członkini Teamu X nie zdradziła, gdzie zamieszka. Fani mogą być jednak pewni, że niebawem w mediach społecznościowych pojawi się szczegółowa relacja z urządzania nowego mieszkania. Youtuberka zapowiedziała, że oczywiście będzie się dzielić wszystkimi szczegółami.

 
Więcej o: