Jak wyglądała kiedyś Oliwka Brazil? Raperka pochwaliła się metamorfozą. Jednej rzeczy nie zmieniła od lat [ZDJĘCIA]

Oliwka Brazil od wielu miesięcy jest na językach fanów. Raperka chętnie stawia na metamorfozy. Fani byli jednak ciekawi, jak wyglądała kiedyś. Pochwaliła się zdjęciami.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Oliwka Brazil jest nazywana polską Cardi B. Jej muzyka budzi wiele kontrowersji, ponieważ raperka jako jedna z i tak nielicznych kobiet w tej roli zdecydowała się na odważniejsze teksty piosenek. Jej największe hity to "Kokieterka" czy "Big Mommy". Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy zdążyła zebrać wielu zwolenników, którzy chętnie śledzą poczynania artystki. 

Zobacz wideo Mata? "Ojeju, uwielbiam!", "On to się wbił", "Kojarzy mi się ze schodkami nad Wisłą" [Gwiazdy o gwiazdach]

Dagmara Kaźmierska, Arkadiusz ZgorzelskiOszustwa, sutenerstwo, korupcja. Na kryminalnej przeszłości zrobili kariery

Oliwka Brazil chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na TikToku zgromadziła już 430 tysięcy fanów. To tutaj publikuje luźne filmiki i promuje kolejne numery, a także bierze udział w trendach. Teraz postanowiła pochwalić się metamorfozą

Jak zmieniła się Oliwka Brazil? Raperka pokazała swoje zdjęcia sprzed lat

Raperka wzięła udział w wyzwaniu "16 missed calls", w którym tiktokerzy pokazywali, jak zmienili się na przestrzeni lat. Fotografie, które zamieściła w krótkim filmie najprawdopodobniej pochodzą z okolic 2015 roku, kiedy modne były filtry całkowicie zmieniające kolor zdjęcia oraz "dzióbek".

Na fotografiach możemy zauważyć Oliwkę Brazil w jeansowej katanie i spodenkach z dziurami zestawione z ciemnymi rajstopami, które były trendem tamtego okresu. Raperka preferowała naturalny look. Na jej twarzy nie widać makijażu. Dodatkowo spinała włosy, na pierwszym zdjęciu prawdopodobnie związała grzywkę, a na drugim zapozowała w koku. 

Oliwka Brazil postanowiła nie zmienić jednej rzeczy w swoim wyglądzie. To jej charakterystyczny znak

Dziś Oliwka Brazil na odważne stylizacje. W jej garderobie nie brakuje sukienek, obcisłych kombinezonów, czy skórzanych kompletów. Raperka chętnie oddaje się w ręce makijażystów, którzy potrafią wyczarować kolorowe cuda na twarzy. Z looku przed lat postanowiła pozostać przy swojej bujnej burzy loków, jednak od czasu do czasu stylizuje je w ciekawy sposób.

 

Mata - PatoreakcjaMata zniknął z Instagrama. Co się stało z kontem rapera? Fani zdezorientowani

 
Więcej o: