Czy to koniec kariery Gimpera? Youtuber opublikował film, w którym przekazał fanom ważną informację

Okazuje się, że Gimper planował zakończyć karierę na YouTubie. Niedawno postanowił jednak zmienić plany. Co wpłynęło na jego decyzję?

Więcej informacji na temat popularnych youtuberów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Tomasz Działowy znany w sieci również jako Gimper zaliczany jest do grona najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce. Konto na YouTubie założył w 2011 roku. Od tego czasu przechodził wiele zmian, próbował tworzyć różne formaty, aż doszedł do momentu, że zaczęło brakować mu pomysłów i motywacji do dalszego nagrywania filmów. To wszystko spowodowało, że po jedenastu latach działalności, w styczniu 2021 roku postanowił zakończyć karierę w sieci. Na jego kanale rozpoczęło się odliczanie, ostatni film miał oznaczać pożegnanie z widzami.

Przyjaźń w show- biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykłademPrzyjaźń w show-biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykładem

Zobacz wideo Gimper komentuje swój udział w "Tańcu z gwiazdami"

Gimper chciał odejść z YouTuba. Nie zrobił tego i przekazał, co czeka go dalej

Wideo zatytułowane "To koniec" pojawiło się na kanale Gimper 13 stycznia 2022 roku. Mogłoby się wydawać, że youtuber będzie chciał się pożegnać z widzami i ogłosić koniec internetowej kariery. I faktycznie przez pierwszą część filmu opowiadał o wszystkim, co udało mu się osiągnąć od początku działalności na YouTubie i podsumował swoją dotychczasową działalność w sieci. 

 

Tomasz Działowy zdradził również, że ostatni czas nie należał do najlepszych. Pomimo tego, że regularnie publikował filmy skierowane głównie do zżytej z nim od lat widowni, to zaczęło mu brakować nowych ciekawych pomysłów i tym samym odciął sobie drogę dotarcia do potencjalnych nowych widzów kanału. W związku z tym Gimper planował przestać nagrywać i skupić się na innych projektach. Tak się jednak nie stało. O powodach zmiany swojej decyzji i tym, co czeka go dalej, opowiedział w dalszej części filmu.

Okazało się, że youtuber nie wyobraża sobie, jak miałoby wyglądać jego życie bez YouTuba. Tomasz zdradził, że działalność operacyjną w swojej firmie powierzył wspólnikom, a sam zamierza poświęcić więcej czasu i energii na rozwijanie kanału. W planach ma zupełnie inny od dotychczasowego content. Twórca będzie zajmował się komentowanie głośnych i przede wszystkim aktualnych wydarzeń ze świata mediów społecznościowych. Wraz z ogłoszeniem tej informacji opublikował pierwszy materiał, który rozpoczyna nowy etap działalności na głównym kanale. Gimper szczegółowo omówił w nim sprawę Leksia z Teamu X.

 

Agnieszka Kaczorowska komentuje sytuację rodzinną Joanny OpozdyKaczorowska komentuje sytuację rodzinną Opozdy. Padły szczere słowa

Więcej o: