Kinny Zimmer. Poznajcie rapera, który ma szansę dorównać najpopularniejszym artystom w Polsce

Kinny Zimmer zyskał popularność za sprawą megahitu "Rozmazana kreska". Kim jest artysta, który zyskał miano objawienia muzycznego rynku 2021?

Więcej informacji o gwiazdach przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

O młody raperze zrobiło się głośno w czerwcu 2020 roku, kiedy w sieci pojawił utwór "Jadą Nocą Na Mazury", w którym gościnnie wystąpił Szpaku. Z kolei jesienią ukazał się singiel "IKEA" będący zapowiedzią płyty "SADBOY, CHŁOPAK Z SADU". Jednak dopiero pod koniec 2021 roku nastąpił przełomowy moment w jego karierze. Kawałek "Rozmazana kreska" stał się viralem na TikToku. W miesiąc od premiery teledysk odtworzono na YouTubie 11 milionów razy.

Zobacz wideo "Quebonafide: Romantic Psycho Film" - dokument o polskim raperze [ZWIASTUN]

Kinny Zimmer - hip-hopowa nadzieja 2022 roku

Wszystko wskazuje na to, że rok 2022 będzie należał do młodego artysty. Fanom rapu imponuje jego wszechstronność w tworzeniu i ambicja. Wiktor Jakowski, bo tak naprawdę nazywa się Kinny Zimmer jest również producentem muzycznym. Na swoim koncie ma już współprace z innymi raperami.

Niedawno Kinny Zimmer oficjalnie dołączył do SBM Label. Jego pierwszym singlem w wytwórni jest "Benz-Dealer" z udziałem Quebonafide. Jakiś czas temu pierwsza wersja nagrania trafiła do sprzedaży jako NFT. Wcześniej raper należał do wytwórni Gugu Label, za którą odpowiada Szpaku.

 

Kinny Zimmer - wiek, partnerka, media społecznościowe

Z racji tego, że kariera Wiktora Jakowskiego nabiera rozpędu, wiele osób zaczyna się również interesować jego życiem prywatny. Wiek rapera nie został ujawniony. Nieoficjalnie mówi się, że urodził się w 1999 roku. Podobnie sprawa wygląda z potencjalną partnerką. Nie wiadomo, czy w życiu artysty jest druga połówka. Na instagramowym profilu artysty nie znajdziemy żadnej fotografii przedstawiającej go w towarzystwie ukochanej. Jednak w utworze "Rozmazana kreska" rapuje, że ma kilka miejsc dla dziewczyn w swoim sercu.

 
Więcej o: