Mieszkanie Olgi Frycz jest jak z katalogu. Kuchnia bez górnych szafek, w łazience na różowo. A salon?

Olga Frycz chętnie pokazuje na Instagramie swoje mieszkanie. Jak je urządziła? Zobaczcie zdjęcia!

Olga Frycz przykłada wielką wagę do tego, w jakich warunkach mieszka. W zeszłym roku remontowała nową nieruchomość, w której zastosowała wiele ciekawych rozwiązań. Choć wielu by się nie zdecydowało na takie szaleństwo, to ona jednak jest dumna z tego, jakie gniazdko udało się jej stworzyć. Chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia ze środka warszawskiego mieszkania. 

Zobacz wideo Niedługo czeka ich rozstanie

Tak mieszka Olga Frycz

Jednym z najczęściej pokazywanych przez aktorkę pomieszczeń jest kuchnia. Influencerka ma dolne szafki wykonane z drewna i jasnej płyty, a także wyspę, na której znalazła się kuchenka indukcyjna. Zamiast górnych szafek zawieszono różowe półki, na ścianach wyłożono białe kafelki. Dzięki oknu jest jasno, a jej dzieci uwielbiają siedzieć na blacie i wyglądać przez nie. Frycz zdecydowała, że będzie to także idealne miejsce na zlew. Salon jest połączony z kuchnią. Niedaleko wyspy ustawiony został piękny, solidny, okrągły stół. Przy nim stoi kilka krzeseł wykonanych z naturalnego tworzywa, w stylu boho. Na podłodze ułożonej w jodełkę, leży biały dywan. Oczywiście nie zabrakło telewizora, który został powieszony na ścianie, kilku mebli idealnych do przechowywania, a także miękkich kanap. 

Kolejnym pomieszczeniem, z którego jest dumna Olga Frycz, jest łazienka. Dominuje tam róż. "Wybierając meble i dodatki do mojego mieszkania, zależało mi na tym, żeby było kolorowo, przejrzyście, duńsko i dziewczęco" - zaczęła w poście, w którym dodała kilka zdjęć projektu. Jest jednak świadoma, że nie każdy dobrze by się czuł w tak urządzonym pomieszczeniu. Róż pojawił się także w sypialni, ale tutaj już nie jest odcieniem dominującym. Olga Frycz postawiła tu bardziej na szarości i biel. Zdjęcia z mieszkania aktorki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Olga Frycz jest szczęśliwie zakochana

Życie uczuciowe Olgi Frycz jest raczej burzliwe, ale obecnie aktorka jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem został Albert Kosiński. Początkowo nie chcieli się afiszować z uczuciem, ale teraz chętnie dodają wspólne relacje. "Mój ulubiony człowiek" - napisała pod jednym z wpisów z tancerzem. Ostatnio influencerka zasugerowała nawet, że mogą planować ślub!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.