G±sienicowie wybudowali dom, który ma 35 m2. Nie brakuje góralskich motywów. "Bajka" [ZDJĘCIA]

Kasia i Jędrek G±sienicowie znani z "Gogglebox. Przed telewizorem" chwal± się na Instagramie swoim domem. Założyli mu nawet oddzielny profil. Ich własne cztery k±ty maj± zaledwie 35 m2, a zdjęcia nieruchomo¶ci wzbudzaj± zachwyt w¶ród fanów.

Kasia i Jędrek Gąsienicowie zyskali sympatię fanów dzięki hitowi stacji TTV - "Gogglebox. Przed telewizorem". Pochodząca z Zakopanego para jeszcze rok temu pokazywała budowę ich wspólnego domu. Dziś mogą pochwalić się przytulnym gniazdkiem, któremu, ku uciesze fanów, założyli nawet oddzielny profil na Instagramie. Fani ochoczo komentują ich cztery kąty, a zachwytom nie ma końca. 

Zobacz wideo Gogglebox". Zapłakana Iza Zeiske nagrała się fanom w środku nocy. Co się stało?

Kasia i Jędrek Gąsienicowie chwalą się domem. Postawili na tradycję

Choć dom Kasi Gąsienicy i jej męża nie jest do końca tradycyjny ze względu na swoją wielkość (ma zaledwie 35 m2), to jeśli chodzi o aranżację, postawili właśnie na powrót do korzeni. I właśnie dlatego postawili na naturalne deski, co spodobało się fanom. "Już czuję zapach tego drewna" - mogliśmy poczytać w komentarzach, gdy dom był jeszcze wykańczany. Cztery kąty Gąsieniców składają się z dużego salonu i antresoli, do której prowadzą kręte schody. Małżeństwu zależało na tym, by mimo tego, że dom jest maleńki, był on przestronny, dlatego postawili na duże okna, przez które wpada dużo światła. Swoistym sercem domu jest wcześniej wspomniany salon, w którym znajduje się duża, koralowa kanapa i piecyk kaflowy. Jeśli chodzi o wnętrze tego pomieszczenia, to zostało ono uzupełnione o drewniany stolik kawowy, oryginalną lampę i paprotkę. Na ścianie wiszą obrazy, na których widnieje górski krajobraz. Nie zabrakło również "orientalnych" poduszek i dywanu stylizowanego na lata 90. Trzeba przyznać, że jest tam naprawdę przytulnie! 

 

Kasia i Jędrek Gąsienicowie zachwycili fanów. Aż roi się od komentarzy

Dom Gąsieniców znajduje się na Podkarpaciu i jest zbudowany na działce położonej wśród drzew. Do Zakopanego, skąd pochodzą, mają 300 km. Do wybudowania go nie zatrudniali fachowców, a postawili na swoje "cztery ręce", w czym pomagała im również rodzina i przyjaciele. Fani nie mogą przestać zachwycać się budowlą, a na profilu "Gąsienicówki", jak nazwali swój dom, aż roi się od komentarzy pełnych zachwytu. "Super miejsce", "Bajka", "Zakochałam się", "No coś pięknego" - pisali. Więcej zdjęć pięknego domu małżonków znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Podoba wam się, jak wygl±da dom G±sieniców?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.