Ania Bardowska chętnie pokazuje nowy dom. Po tym, co fani zobaczyli w sypialni, posypały się pytania [ZDJĘCIA]

Anna i Grzegorz Bardowscy jakiś czas temu zamieszkali w nowym domu. Jeszcze nie wszystko jest wykończone, ale rolniczka bardzo chętnie pokazuje zdjęcia i nagrania z wnętrz. Zobaczcie, jak wygląda ich wymarzone miejsce.

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski zakochali się w sobie w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna od razu poczuł, że to właśnie ona jest tą jedyną. Szybko okazało się, że połączyło ich trwałe uczucie, które trwa do dziś. Tak samo jak popularność, jaką przyniósł im udział w produkcji TVP. Bardowscy chętnie relacjonują, jak upływa im wspólne życie. Jakiś czas temu przeprowadzili się do wymarzonego domu, a my podglądamy, jak go urządzili. 

Zobacz wideo Tak to kiedyś wyglądało

Jak wygląda dom Ani i Grzegorza z "Rolnika..."? Zdjęcia

Bardowscy wybudowali dom blisko rodzinnej miejscowości rolnika. Jego projekt wzbudził wiele kontrowersji wśród obserwujących. Zarzucali, że wygląda jak stodoła, nie spodobała im się także czarna elewacja. Najważniejsze jednak, że domownicy są zachwyceni i uwielbiają w nim przebywać. Nieruchomość ma ponad 200 m kwadratowych, jest piętrowa. Na parterze znalazła się przede wszystkim otwarta kuchnia i duży salon z jadalnią. Ania Bardowska uwielbia gotować, dlatego możemy zobaczyć, jak wyglądają te pomieszczenia. Małżonkowie wybrali ciemne blaty i ciemne szafki na dole, górne są drewniane. Pani domu posiłki przygotowuje na wyspie, na niej znalazła się także płyta indukcyjna. Dom jest dobrze nasłoneczniony dzięki wielkim oknom, przy których także ustawiono stół. Na podłodze widzimy jasne deski, w podobnym odcieniu są drzwi i schody. Nie brakuje dodatków w postaci plakatów, obrazów czy kwiatów. 

A jak wyglądają inne pomieszczenia? Ania Bardowska podzieliła się m.in. zdjęciami łazienki. To pomieszczenie jest sporych rozmiarów, z bardzo długą szafką i oknem. Sporo miejsca zajmuje okrągłe lustro. Małżonkowie zdecydowali się na prysznic. W sypialni, która znalazła się na poddaszu, stanęło m.in. ogromne łózko oraz wymarzona toaletka gospodyni. Uwagę internautów zwróciła także czarna... huśtawka. Dopytywali, po co jej to w ogóle, czemu służy. Znaleźli się też i tacy, którzy w ogóle nie mogli wpaść na pomysł, co to jest. Oczywiście to nie wszystkie pomieszczenia w domu Bardowskich. Zdjęcia z wnętrz znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.