Edyta Golec zdradza tajemnice rodzinnego domu. To połączenie tradycji z nowoczesnością, a drewna nie brakuje

Edyta i Łukasz Golcowie mieszkają w pięknym domu w Beskidzie Żywieckim. Muzyczka chętnie opowiada o posiadłości, z której jest bardzo dumna. Kto odpowiada za jej wygląd? Możecie być zaskoczeni.

Łukasz Golec i Paweł Golec to bez wątpienia jedni z najbardziej znanych bliźniaków w Polsce. Także ich bliscy odznaczają się talentem wokalnym, a żona pierwszego z braci należy do zespołu Golec uOrkiestra, który stworzyli. Małżonkowie często podróżują i chętnie wracają do swojego rodzinnego domu w górach. Nic dziwnego, bowiem wygląda jak spełnienie marzeń niejednego ich fana.

Zobacz wideo To jedna z bardziej muzykalnych rodzin w Polsce

Jak mieszkają Edyta i Łukasz Golcowie? Zobaczcie zdjęcia

Edyta Golec jest bardzo dumna z posiadłości, jaką udało się im stworzyć. Chętnie pokazuje zdjęcia w mediach społecznościowych i opowiada o tym, jak powstawała. "Skorzystaliśmy z pomocy architekta, który pochodzi z naszych regionów i wie, jak połączyć nowoczesność z tradycją" - powiedziała Edyta Golec w rozmowie z Plotkiem. Po czym zdradziła, jak przebiegały kolejne etapy prac i kto tak naprawdę stoi za tym, jaką ostatecznie formę przybrała nieruchomość. "Jak dom został wybudowany, to wiedziałam, w jakim duchu chcę go poprowadzić, jak go sobie wymarzyłam. Nikt nam niczego we wnętrzu nie projektował (...). Wystrój to praktycznie moja praca. Czasem posiłkowałam się pomocą dziewczyn, które mają styczność z projektowaniem wnętrz, ale raczej starałam się sama panować nad tym" - wyznała Edyta Golec w rozmowie z naszym reporterem.

Dom składa się z kilku kondygnacji. Nieruchomość jest sporych rozmiarów, otacza ją ogród. Z okien rozpościera się piękny widok na zieleń i góry. Domownicy mają także do dyspozycji taras, gdzie muzyczka lubi być kawę, a także... uprawiać jogę z mężem. "Po intensywnym tygodniu łapię oddech przed kolejnym festiwalem, przymiarkami, próbami i sesjami zespołowymi" - zwróciła się do fanów Edyta Golec w jednym z wpisów, na których widać, jak trzyma filiżankę. We wnętrzach oczywiście dominuje drewno, nie brakuje tradycyjnych motywów. Są meble i dodatki charakterystyczne dla regionu. W salonie ważne miejsce zajmuje kominek. Oczywiście, jak na muzykalną rodzinę przystało, w domu jest mnóstwo instrumentów (możemy dostrzec np. pianino) oraz urządzono studio, w którym powstają kolejne utwory grupy. Zdjęcia z domu Edyty i Łukasz Golców znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.