Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz mają mieszkanie jak z katalogu. Złote krany i modne płytki w łazience

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke biorą udział w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Jak mieszkają? Dzięki temu, że chętnie pokazują ujęcia z mieszkania, możemy podejrzeć, jak urządzili wnętrza.

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz zyskali sławę dzięki udziałowi w show "Taniec z gwiazdami". Zdobyli także sympatię widzów, którzy mogą kibicować im w obecnej edycji. Tancerz szkoli Anitę Sokołowską, a tancerka pomaga Filipowi Chajzerowi. Oboje z formatem związani są od lat. Pozostają w ciągłym kontakcie z fanami, także między sezonami, dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Na swoich profilach pokazują nie tylko, jak upływa im codzienność, lecz także zapraszają obserwatorów do mieszkania.

Zobacz wideo Aktor zdradził tajemnicę

Jak mieszkają Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke? Zobacz zdjęcia

Para trenerów kupiła dwupoziomowe mieszkanie ponad dwa lata temu. Na pierwszym poziomie jest aneks kuchenny i sporych rozmiarów salon. W kuchni możemy zobaczyć, że właściciele wybrali meble w szarym odcieniu, do nich dobrali złote dodatki - takie są np. lampy czy kran. Tancerze zdecydowali się na biały blat w modny wzór, który znalazł się także pomiędzy rzędami szafek. Część roboczą od wypoczynkowej oddziela sporych rozmiarów wyspa. W salonie sporo miejsca zajmuje wygodna kanapa, z której można oglądać telewizor. Przytulności dodają mięsiste zasłony, które powieszono na kilku ścianach. Na podłodze znalazł się parkiet ułożony w modną jodełkę. Łazienka w mieszkaniu Jeschke i Żudziewicz wykonana jest zgodnie z trendami. Na ścianach widzimy kafelki w odcieniu zieleni, armatura jest w złotym kolorze.  Poziomy łączą schody, wykonane z drewna. Na pierwszym piętrze małżonkowie mają do dyspozycji m.in. sypialnię, znalazł się tutaj także pokój ich córki Róży. Zdjęcia z mieszkania tancerzy znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz wzięli ślub

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke 16 lutego poinformowali, że wzięli ślub cywilny. Uroczystość odbyła się w samym sercu Warszawy, a małżonkowie po ceremonii udali się na... frytki i burgera. Tancerka wyglądała obłędnie w białej sukni na cienkich ramiączkach. Do tego dobrała buty na obcasie z tiulowymi kokardkami. "1/2 za nami, kontynuacja w czerwcu. H.Ż-J" - napisała na Instagramie dumna panna młoda. Jak widać, zakochani zdecydowali, że z przyjęciem wolą poczekać na cieplejsze miesiące.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.